Kočka zachránila svou 73letou majitelku, která se propadla půdou až k potoku. Dovedla k ní záchranáře

Kočka prokázala své majitelce to nejhezčí gesto. Chytrými kroky jí zachránila život a pomohla členům pátrací skupiny.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Na internetu existuje nespočet příběhů o záchranných akcích, kde hrají hlavní roli zvířata a domácí mazlíčci. Většinou jde o psy. V tomto případě se však stala záchranářkou právě kočka. Při záchranné akci své paní byla životně důležitým klíčem k řešení celé situace. Lidé si obvykle neuvědomují, že i kočky dokáží být věrnými a láskyplnými mazlíčky, stejně jako psi.

Kočičí gesto

I když se jejich chování občas nepodobá tomu, co jím chtějí vyjádřit, snaží se se svými rodinami a pány navázat to nejlepší přátelství. Skoro hmatatelný důkaz lásky dostala od své kočky třiaosmdesátiletá dáma z menšího městečka, jež nese jméno Bodmin. Celý incident a impozantní gesto kočky se odehrály pouze v jednom jediném odpoledni.

Důchodkyně si vyšla na procházku. Byl hezký den na pobyt venku jako vyšitý. Odcházející paní se zdravila se svou sousedkou, která je zároveň její kamarádka. Právě Tamar si jako první uvědomila, že je něco špatně. Uvědomila si, že svou přítelkyni neviděla, když se vrátila domů. Okna v jejím bytě byla stále zavřená a nic nenasvědčovalo tomu, že by se majitelka kočky vrátila.

Pátrací skupina

Tamar kontaktovala i ostatní sousedy a zorganizovala menší pátrací skupinku. I ostatní lidé z okolních domů se o postarší dámu strachovali a souhlasili s pochůzkou po okolí za účelem jejího nalezení. Pátrací skupina se zrovna nacházela u kukuřičného pole, když si Tamar všimla mňoukající kočky, která seděla na plotě. Na první pohled se jí zvíře zdálo povědomé.

Piran the Hero! 🦸🏼‍♂️ 🐈‍⬛

Zveřejnil(a) Bodmin Police dne Pondělí 16. srpna 2021

Poznala v něm kočku své kamarádky. Ta mňoukala čím dál víc, aby přivolala pozornost všech osob. Následně dovedla skupinku až ke své paní, která uvízla v blízkosti potoka po tom, co se pod ní propadla část půdy. Důchodkyně byla naštěstí při vědomí, přesto však její volání bylo téměř nezaslechnutelné. Příběh ale díky loajálnímu a inteligentnímu zvířeti končí šťastně. Důchodkyně neutrpěla žádná vážná zranění.

Jak se jmenuje vaše kočka?

Zdroj: FoxNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články