Mladý pár z Polska si první svatební tanec užil na maximum

Novomanželské páry si většinou svůj první tanec neužívají. Je to z několika důvodů – tančit neumí, nechce se jim tančit před mnoha lidmi nebo tuto tradici považují za zbytečnou.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Někteří novomanželé neřeší svůj první tanec, který by měl na svatbě proběhnout. Jiní to ale vidí jako šanci, jak se něco naučit a následně to předvést před svou rodinou, kamarády a známými. Ačkoliv hlavně u mužů je tanec problém, tento mladý pán se své role zhostil parádně a společně se mnou manželkou předvedli tanec, který se snaží napodobit mnoho dalších párů.

Některé páry si zaplatí i lekce tance

Aby neudělali ostudu, nacvičují si tanec třeba 14 dní před termínem svatby. Na videu můžete vidět, na jakou hudbu si pár zatančí. Poznáte ji hned podle prvních tónů. Nutno dodat, že oběma novomanželům to velmi slušelo a celou píseň si užili naplno. A tak to má být!

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Svatba je pro novomanžele výjimečný den

Je jedno, jestli budete tančit na oblíbenou píseň a předvedete tanec přesně jako ve videoklipu, nebo si zkusíte jen klasiku jako je valčík. Některé páry si vyberou takovou písničku, na kterou se dá jen ploužit – a to zvládne opravdu každý.

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Možností je opravdu mnoho

První manželský tanec je tradice, která ukončuje formální část dnes a otevírá tu zábavnější. Pro oba by to měla být romantická a intimní chvilka, kterou by si měli užít. Romantickou atmosféru navíc navodí obstoupení páru svatebními hosty do kruhu, házení konfet nebo okvětních lístků na novomanžele. 

Nevěsta by měla mít v ruce svatební kytici

Tradice říká, že při prvním společném tanci by nevěsta neměla dávat z ruky kytici. Po tanci partnerů následuje tanec s rodiči navzájem, potom se svědky a nakonec už se tančí bez dalších zákonitostí. 

iZdroj fotografie: Pixabay.com
Mnoho párů předvede něco výjimečného

Novým trendem ohledně tance na svatbě jsou lektoři nebo agentury, které pro vás připraví zábavný program včetně tanečního vystoupení. Lektoři vás zase připraví na tanec tak, že zapůsobíte na svatební hosty. Oblíbenými zpěváky, kteří hrají při prvním společném tanci je Whitney Houston, Celine Dion nebo Brian Adams. Mnoho lidí si nechává zahrát písně s doprovodem klavíru nebo harfy, oblíbená jsou smyčcová kvarteta.

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články