Mladý pár našel u popelnic 2 malé děti –⁠ 7letého a jen 7měsíčního chlapce. Udělal to, k čemu by se odhodlalo sotva 1 % lidí

Manželský pár se rozhodl, že se postará o dvě malé děti, které nalezl u popelnic. Poté se jim zásadně změnil život.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V životě se může naskytnout moment, kdy člověk neví, jak má dále pokračovat, nebo co dělat. Některé příběhy jsou velmi smutné, ale ne každý člověk to může mít v životě jednoduché. Pokud se někdo ocitne opravdu na dně, pravděpodobně bude muset žít na ulici. Mladý pár našel u popelnic 2 malé děti. Ani na chvilku neváhal a postaral se o ně. Lidé se poté uchýlili k rozhodnutí, které jim navždy změnilo celý život.

Péče o malé děti

Každý rodič dětí / dítěte určitě moc dobře ví, že péče o potomky není levnou záležitostí. Pokud se někdo chce stát rodičem, měl by mít dostatek financí. Mohou totiž nastat neočekávané výdaje a v momentě, kdy člověk nemá dostatek peněz, se dostává do velmi složité situace. Podobně to pravděpodobně měli rodiče, kteří se svými dětmi žijí na ulici. Jednoho dne si manželský pár všiml 2 dětí u popelnic, které nebyly v dobrém stavu.

Mladý pár se postaral o děti ve špatném stavu

Muž jménem Ronnie je pastorem v kostele. Společně se svou ženou Krystal se snaží pomáhat druhým lidem. Jednoho dne si během chladného listopadového dne všimli, že u popelnic se nachází 2 schované děti, kterým je očividně zima a nejsou na tom dobře. Jednomu chlapci bylo 7 let, druhému 7 měsíců. Na sobě měli pouze plínky a byli hladoví. Jejich rodiče jedli pravidelně v kuchyni kostela, takže je manželé dobře znali.

Jelikož věděli, o jakou rodinu se jedná a chtěli chlapcům pomoci, zeptali se jejich rodičů, zda si je mohou vzít na jeden den domů a postarat se o ně. S návrhem rodiče souhlasili, a tak měl manželský pár možnost opět někomu pomoci. Chlapcům dali najíst a vykoupali je. Krystal si však všimla věcí, které ji velmi znepokojily. Na dětech totiž bylo vidět, jak jsou zanedbané. Na těle měly všude štípance od hmyzu a na nohách tržné rány.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mladý pár čekalo těžké rozhodování

Krystal a Ronnie už měli 3 vlastní děti, avšak nikomu nevadilo, že se u nich ocitli i 2 malí chlapci. Druhý den předali manželé děti zpět do jejich rodiny, ale měli o ně strach. Po chvilce k nim v kostele přišel sociální pracovník, který jim oznámil odebrání dětí, protože nemají správnou péči. V tu chvíli si Krystal a Ronnie řekli, že malým chlapcům poskytnou střechu nad hlavou, dokud se nenajde jiná rodina, která se o ně postará.

Po 5 měsících za nimi opět přišla sociální pracovnice, která se manželského páru zeptala, zda má pro děti najít jinou rodinu. Krystal a Ronnie však za tu dobu změnili názor a rozhodli se zcela jinak. Byli pevně rozhodnutí děti adoptovat a stát se jejich náhradními rodiči. Díky tomu se změnil život celé rodině i malým dětem. Chlapci totiž dostali šanci na lepší život.

Jak byste se postarali o malé děti vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články