Dívka kvůli svému vzhledu drží rekord v Guinessově knize rekordů. Zapsala se do ní ve věku pouhých 17 let. Svou postavou vás šokuje

Být zapsán v Guinessově knize rekordů je snem mnoha lidí. Mladé dívce u USA se to povedlo v pouhých 17 letech.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Maci Currin
                   

Ačkoliv se to může zdát jako splněný sen, její cesta za tímto rekordem nebyla vůbec snadná. A to hlavně proto, že rekord drží za nejdelší nohy na světě. Vzhledem k tomu byla na škole častým terčem posměchů a její dospívání díky tomu nebylo vůbec jednoduché. Tam, kde ostatní lidé se svou výškou končí, mladá Maci teprve začíná. 

iZdroj fotografie: Pexels

Je největší nejen ze své rodiny, ale i z okolí 

Maci drží v knize rekordů dokonce dva tituly, a to za nejdelší nohy teenagera a nejdelší nohy ženy. Její pravá noha dosahuje 134,3 centimetrů, její levá dokonce neuvěřitelných 135,2 centimetrů. I ostatní členové její rodiny jsou vysocí, ale takových rozměrů nedosahuje nikdo. Její výška je přímo neuvěřitelná. 

iZdroj fotografie: Pexels

Její nohy tvoří neuvěřitelných 60% celkové výšky, bezesporu jsou tím prvním, čím vás mladá dívka zaujme. Přiznává ale, že pro ni nebylo jednoduché se s tím smířit. Často byla ve škole šikanována, ne přímo kvůli délce svých nohou, ale jednoduše proto, že je vyšší než ostatní. Po čase si na to zvykla a jednoduše ji přestalo zajímat, co si o ní ostatní myslí nebo povídají. A to byla ta správná cesta za štěstím. 

Chtěla inspirovat a motivovat i ostatní lidi 

A právě to byl důvod, proč se rozhodla podělit o svůj příběh s médii. Došlo jí, že na světě musí být více lidí, kteří mají nějakou výjimečnost a často se cítí odstrčený, nebo jsou dokonce šikanování. A přitom by to mělo být naopak. Tato výjimečnost z nich dělá jedinečné a místo, aby ji před světě schovávali, naopak by ji všem měli ukazovat a nestydět se ni. A právě toto poselství by chtěla do celého světa i nadále šířit. 

Rozhodla se, že už si nadále nebude lámat hlavu tím, že se do některým dveří nevejde, sedět v autě je pro ni problém a většina oblečení je jí malá. Naopak z toho udělala svou přednost a je díky tomuto postoji mnohem šťastnější. Její dlouhé nohy jí přinášejí velkou výhodu také ve volejbalovém týmu, kterého je členkou. Jejím aktuálním snem je stát se největší modelkou na světě. 

Zdroj: Guinness World Records

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články