Zaparkovala na místě pro invalidy a důchodce se do ní pustil. Usoudil, že když je mladá, nemá tam co dělat

Když mladá žena zaparkovala na místě pro invalidy, pustil se do ní jeden muž. Netušil však, že před několika lety bohužel přišla o nohu a učila se žít s protézou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Asi před 3 lety měla mladá žena velmi ošklivou autonehodu. Opilý řidič nevnímal semafory, odřízl návěs náklaďáku, který do ní narazil, a ona tak narazila do dvou dalších aut, a nakonec najela do stromu. Auto bylo na odpis a její noha naprosto rozdrcená, ta nakonec musela být amputována. Také přišla o pár prstů a zůstaly jí ošklivé jizvy, které ji sice trápí, ale učí se s nimi žít. Je proto logické, že dostala kartu, jež jí umožňuje parkovat na místech pro invalidy.

Žena má potíže s chůzí

Žena nedávno musela odvézt do obchodu svého přítele, sestru, jejího přítele a maminku. Musela se naučit řídit i přes svůj handicap, ale teď už o sobě říká, že je v tom opravdu dobrá. Kvůli svým zraněním má chronické bolesti kyčle, krku a zad a občas problémy s plícemi. Má tedy kartu, která jí povoluje parkovat na místech pro invalidy. Chůze ji rychle unaví, takže je pro ni tato karta opravdu nutností.

V tento den tedy oprávněně zaparkovala na místo pro invalidy. Neuvědomila si ale, že vzala místo někomu, kdo už delší dobu kroužil kolem, aby ho získal. A právě zde nastal ten problém. Jakmile žena vystoupila, začal po ní muž z auta křičet, že ukradla místo těm, kteří ho skutečně potřebují. Potom jí nařídil sednout do auta a přeparkovat ho. Její rodina na ni naléhala, aby muže neřešila a odešla, ale toto už se jí jednou stalo a byla při tom i policie.

Ukázala mu svoji nohu

Ženě už bylo špatně z všeobecného smýšlení lidí, že mladý člověk nikdy nemá právo zaparkovat na místě pro invalidy. Neřekla ani slovo a šla si sednout zpět do auta. Rozhodně ale neměla v plánu s ním někam odjet. Měla na sobě sukni a legíny, takže na první pohled nebyla umělá končetina vidět. Proto se posadila na své sedadlo a sundala si protézu. Muž tak mohl vidět i místo, kde jí byla noha uříznuta.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Potom se jej zeptala, jestli je to takto v pořádku a zda může jít v klidu do obchodu. On odešel a ještě ji nazval nechutnou a drzou. Kdyby mu to řekla hned, nemusel by se ztrapňovat a vše by se vyřešilo v klidu. Celá její rodina ženě poté řekla, že se za ni stydí a toto dělat nemusela, když ji viděli všichni lidé. Ale ona i ostatní uživatelé internetu na to mají jiný názor. I mladí lidé totiž mohou mít problémy.

Na čí straně byste byli vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení