Video: Miminko vtipným způsobem pokazilo vlastní křtiny. Toto nečekal ani samotný kněz

U malých dětí musí člověk počítat s tím, že nic nejde podle plánu. O tom se přesvědčili i tito rodiče, když se rozhodli svého syna nechat pokřtít. Chlapec nezvládl jen trpělivě poslouchat.

dětské nožičky i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Vážné situace nejsou pro děti nic zábavného, není tedy divu, když se rozhodnou dění narušit svým osobitým chováním. U dětí nikdy nemůžete předvídat, co se stane. Můžete si plánovat věci, jak jen budete chtít, ale pak vám vaše drahá ratolest změní průběh věcí během vteřiny. Stejně tak tomu bylo i u malého Sullivana. Jeho křest ho evidentně vůbec nezajímal, proto se rozhodl nudnou situaci trochu okořenit.

Celou rodinu proslavil na internetu

Rodiče teprve 11měsíčního Sullivana se rozhodli malého synka nechat pokřtít. Jak už to bývá, při takových vážných akcích nesmí chybět mobilní telefon, aby vše zdokumentoval. Fotografie a videa na památku jsou samozřejmostí. Ještěže tak, jinak byste byli ochuzeni o jednu z nejroztomilejších situací.

Všechno vypadalo zcela normálně. Přítomní byli rodiče, kmotři, příbuzní a přátelé, aby byli svědky Sullivanova velkého dne. Všichni stáli s kamennou tváří a oceňovali vážnost okamžiku. Jediný, koho toto dění příliš nezajímalo, byl právě Sullivan. Jako kdyby si říkal: „To je ale nuda.“ Zřejmě už mu byla dlouhá chvíle, a tak se rozhodl skončit s nečinným pozorováním.

křtiny miminka iZdroj fotografie: Freepik

Video nasbíralo nespočet komentářů

Chlapeček nebyl schopný trpělivě poslouchat až do konce ceremoniálu a rozhodl se křest trochu oživit. Zničehonic zvedl ruku a prudce jí švihnul přímo do misálu, liturgické knihy používané v katolické církvi, kterou v rukou držel kněz a předčítal z ní. Misál letěl přímo do svěcené vody. V tvářích všech přítomných můžete vidět zděšení a možná i náznak pobavení.

Celá situace byla zaznamenána na video, jež bylo nahráno na sociální sítě a hojně sdíleno. Video už vidělo více než 4,6 milionu uživatelů a komentářů neustále přibývá. Sullivan se postaral o pořádný poprask, aniž by to vůbec tušil. Všechno se seběhlo tak rychle, že nikdo neskončí jen u jednoho přehrání.

@nattyiceicebabyy @Barstool Sports hope you find this as funny as we did #baptismgonewrong ♬ Oh No – Kreepa

Jak byste se zachovali na místě rodičů?

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články