Vdaná žena vedla vztah s milencem 10 let. Její manžel neměl ani zdání, že s nimi celou tu dobu bydlí v jednom domě

Manželka dokázala utajit desetiletý milenecký vztah. Manžel neměl ani tušení, že s nimi milenec jeho ženy žije pod jednou střechou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Přestože si ženy i muži stále častěji hledají milence a milenky, jen málokomu z nich se podaří svou nevěru utajit. Některé z nich hryže svědomí natolik, že se nakonec sami přiznají, jiní jsou zase velmi neopatrní, takže je jejich protějšek brzy odhalí. Co se ovšem podařilo ženě z Milwaukee, to se jen tak nevidí. Pravděpodobně se jedná o jediný známý případ na světě.

Na dveře jí zaklepal osudový milenec

Walburga Oesterreich, známá jako Dolly, žila spokojeným životem se svým manželem Fredem, který pracoval jako vedoucí šicí dílny. Jelikož se mu postupem času dařilo v práci více a více, nedostávalo se mu času na svou manželku. Ta se cítila frustrovaná a osamělá.

Když se jí jednoho dne doma porouchal šicí stroj, prosila svého muže o pomoc. Ten ale kvůli pracovnímu vytížení poslal za třiatřicetiletou manželkou svého sedmnáctiletého zaměstnance Otta, jak je jejich věk upřesněn i ve videu zveřejněném na YouTube. Mladíkovi otevřela Dolly v průsvitné košilce, přeskočila mezi nimi jiskra a bylo vymalováno.

Dolly a Otto se tajně scházeli po motelech, to jim ale časem nestačilo. A tak žena přišla s nápadem, aby mohli být stále spolu. Nastěhovala si tedy svého milence do podkrovního pokoje v domě. Takto žili s nic netušícím manželem ve třech pět let. Poté se Fred a Dolly museli přestěhovat do Los Angeles, kam šel Otto samozřejmě s nimi. Opět mu jeho milenka připravila tajnou místnost, kde bydlel. Vztah manželů fungoval skvěle, pravděpodobně tomu tak bylo kvůli přítomnosti milence, stejně jako v případě čtenářky, jejíž příběh jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Zaskočila je nečekaná vražda

Jednoho dne však Otto zaslechl hádku mezi Dolly a Fredem, měl o svou milenku strach, a tak vyběhl ze svého úkrytu, při čemž popadl 2 zbraně, což uvádí i web AllThatsInteresting. Když manžel mladíka uviděl, ihned ho poznal, rozzlobil se a došlo k šarvátce, při níž Otto manžela své milenky zastřelil. Dolly policii řekla, že došlo k vloupání, při němž byl její muž zabit. Policie jí kvůli chybějícím důkazům uvěřila.

Poté si žena našla nového muže, kterého od začátku podváděla s Ottem, jemuž role milence vyhovovala, nechtěl se stát jejím oficiálním partnerem. Po letech Dolly okouzlil mladík, kterému se svěřila se svým temným tajemstvím. Ten ale celou její zpověď okamžitě oznámil policii, která nevěrnici i jejího milence zatkla. Jelikož ale po letech nebylo možné jejich vražedný čin dokázat, byli propuštěni. Otto se poté přestěhoval do Kanady, kde založil rodinu, a Dolly dožila sama.

Co říkáte na utajeného milence?

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články