Praha dva roky neuvidí Michala Davida. Plánuje razantní změnu stylu

Koncem května odehrál Michal David poslední koncert v pražských Holešovicích. Znovu vystoupit v Praze se chystá nejdříve za dva roky. Kde ho tedy fanoušci mohou vidět?

Michal David i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Ne, Michal David se rozhodně nechystá do důchodu. Koncertní činnost však hodlá na nějaký čas omezit. Důvodem je práce na novém projektu, která nějaký čas potrvá. Fanoušky tak potěší pouze na letních festivalech a akcích, kde vystoupí s kapelou Kvatro. Na samostatný koncert si tak budou muset fanoušci počkat. Michal David chystá na rok 2024 velké překvapení. Přijde prý s něčím úplně jiným, než by od něj jeho příznivci čekali.

Na podzim vyjde CD s jeho hity ve funky stylu

Na dlouhou dobu poslední koncert odehrál Michal David na nedávném Prosecco festu. Do Prahy se vrátí opět až za dva roky. V létě se však objeví na několika festivalech společně s kapelou Kvatro. Mnohem více se však bude soustředit na dokončení CD Funky 2, které si fanoušci budou moci poslechnout už na podzim.

Kromě známých hitů, co dostanou funky úpravu, se na desce objeví i úplně nové písně, a tak se mají fanoušci na co těšit. Mnohem tajemnější však Michal David byl, když poodkrýval, jakému dalšímu projektu se v současnosti také věnuje. Další album, které se chystá na rok 2024, totiž bude úplně něco jiného, než na co jsme u Michala Davida zvyklí.

Další album bude v úplně jiném duchu

Bude to prý velké překvapení. Bohužel nechtěl prozradit podrobnosti ani styl, k němuž se na novém albu přiklonil. Fanoušci si tak budou muset počkat do začátku příštího roku, kdy by měl vyjít singl z tohoto alba. Právě příprava nového alba je jeden z důvodů, proč se rozhodl koncertování na čas omezit. Vytížený zpěvák tedy rozhodně nezahálí, ale prozradil, že na zaslouženou dovolenou si určitě čas udělá.

Michal David iZdroj fotografie: Nextfoto

Co se týče muzikálů, jichž má Michal David za sebou už pěknou řádku, novinky se momentálně nechystají. Nejen kvůli časové vytíženosti, ale i proto, že najít téma na úspěšný muzikál vyžaduje nějaký čas. Poslední muzikál Muž se železnou maskou byl u nás velmi úspěšný. Michal David však prozradil, že se muzikálu daří i v zahraničí. V jihokorejském Soulu se odehrálo již 300 repríz a zájem diváků tu rozhodně neopadá.

Jaký máte vztah k hudbě Michala Davida?

Zdroj: Blesk
Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články