Michaela Kuklová překonala rakovinu, ale o lásku nestojí. „Když se zamiluji, lítám v tom jak malá holka, takže jsem si lásku zakázala,“ říká

Představitelka princezny Jasněnky z pohádky o létajícím ševci překonala turbulentní roky, ve kterých se soudila kvůli dluhům z manželství a bojovala se zákeřnou nemocí.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zdá se, že těžké období má křehká čtyřiapadesátiletá herečka Michaela Kuklová za sebou. Desetileté soudní martyrium kvůli dluhům z jejího manželství s hereckým kolegou Jiřím Pomejem bylo tak vyčerpávající, že se zřejmě negativně podepsalo na jejím zdraví. Lékaři u herečky diagnostikovali rakovinu prsu. Během boje se zákeřnou nemocí se rozpadl její vztah. Nedávno si ale legendární princezna Jasněnka konečně vyslechla dobré zprávy. Rakovinu překonala, s láskou je to horší.

Jediným mužem po jejím boku je syn

Že zdravotně není v pořádku, cítila delší dobu. Mamograf ani sonografické vyšetření, ale nic neprokázaly. „Měla jsem černé kruhy pod očima a bylo mi jasné, že něco není v pořádku,“ řekla herečka v Českém rozhlase. Rakovinu potvrdila až následná biopsie. V roce 2020 začala s drsnou léčbou. Podstoupila chemoterapie, ozařování a nakonec jí lékaři oba prsy odstranili. Následovala plastická operace, při které ňadra chirurgové nahradili silikonovými implantáty.

Vypjaté období nevydržel vztah herečky se třiačtyřicetiletým fotografem Josefem Wittnerem. Přestože se snažili sebevíc, nezachránili ho. Od té doby žije Michaela Kuklová sama. Jediným mužem po jejím boku je čtrnáctiletý syn Roman, kterého má s podnikatelem Romanem Holomkem. Seznámila se s ním po rozvodu s hercem a producentem Pomejem, který zemřel na rakovinu v roce 2019, ale nikdy spolu nebydleli.

Michaela Kuklová s Josefem Wittnerem iZdroj fotografie: Nextfoto

Na novou lásku ještě není připravená

Po úspěšném boji se zákeřnou nemocí se ale herečka do dalších milostných dobrodružství zatím nehrne. Není prý připravená. „Do žádného nového vztahu se neženu. Má hlava by už byla pro, ale srdce to ještě nechce,“ přiznala serveru Aha! Všem dnům ale ještě není konec. „Mně ty vztahy srdcem projít musejí, jinak jich nejsem schopna. Takže čekám, až se srdce umoudří a řekne – to je ten pravý,“ poznamenala představitelka legendární princezny.

O budoucím vztahu ale přemýšlí. Má jasnou představu, jak by měl vypadat. „Byla bych hrozně ráda, kdybych toho člověka, který přijde, měla ráda, ale ne abych se zamilovala. To se pak člověk chová jako puberťák, a to zrovna nechci,naznačila, kterým směrem se její myšlenky ubírají. Nejraději by byla s někým, koho už zná. „Z přátelství člověk zjistí, že najednou má rád, ale není to sobecká láska. Když se zamiluji srdcem, zase v tom pak lítám jak malá holka. Takže lásku jsem si zakázala,“ dodala.

Co říkáte na nelehký osud představitelky Jasněnky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články