Odhalte své největší plusy a mínusy zakořeněné ve vaší osobnosti. Každý měsíc narození ztělesňuje jiného ptáka

Nejspíše už jste někde četli, že o vaší osobnosti něco vypovídá například oblíbená květina nebo barva. Tentokrát záleží na ptákovi, který je přiřazen k vašemu měsíci narození.

i Zdroj fotografií: Depositphotos, Pexels
                   

Samozřejmě že existuje astrologie, kterou každý zná. Ale teď je tu něco sice podobného, ale mnohem zajímavějšího. Víte, že s každým měsícem narození je spojený nějaký pták? Stejně jako třeba květina, vám toho o vás pták řekne opravdu hodně. Podívejte se tedy na to, jaký ptáček je právě ten váš.

Leden – sova

Na vás sedí pořekadlo „tichá voda břehy mele“. Vždy pečlivě vybíráte svá slova a pořádně se zamyslíte, než něco řeknete. I když jste tichý člověk, zejména v psaní jste velice výřeční a kreativní. Občas se ztratíte ve svých vlastních myšlenkách, ale vaši známí už jsou na to zvyklí, takže už je to ani nepřekvapí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Únor – papoušek

Tento pták symbolizuje svobodného ducha. Nikdy s vámi není nuda a člověk nikdy neví, co od vás čekat. Milujete hudbu, kreativitu a umění – tato tři slova vás vystihují. Jste velkou inspirací pro své přátele. Nepotřebujete být za každou cenu středem pozornosti, stačí vám společnost těch nejbližších.

Březen – červenka

Červenka je velice vytrvalý pták. S klidem proplujete i tou největší bouří. Vaši blízcí jsou naprosto ohromeni silou a vírou, která se ve vás ukrývá. Občas se můžete cítit unavení, ale nikdy to na sobě nedáváte znát. Mějte na paměti cíl, který jste si dali, a to vás žene k tomu jít dál.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Duben – kanárek

Jste člověk, který nikdy nezkazí žádnou zábavu a rozhodně s ním není nuda. Naplňuje vás, když můžete bavit všechny okolo vás. Pokud například narazíte na vtipný obrázek, váš komentář k němu bude ještě vtipnější. Milujete dobře naladěné lidi a skvělou atmosféru.

Květen – slavík

Když s někým strávíte nějaký čas, ihned mají lepší den. Jestli něco opravdu nenávidíte, jsou to negativní osoby. Vaše pozitivní a veselá nálada se dokáže přenést na ostatní a okolí vám to docela závidí. Jediný váš úsměv dokáže u každého zahnat chmury. A vy se naštěstí velice rádi usmíváte.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Červen – holub

Holub je královský pták. Dost možná to o sobě ještě nevíte, ale jste rozený vůdce. Rádi všechno organizujete a všechny řídíte. Když se zdá nějaká situace neřešitelná, vezmete to do svých rukou a všechno je najednou v pořádku. Žádný úkol pro vás není nemožný a když máte problémy, vždy máte po ruce nějaké posily.

Červenec – orel

Jestli je nějaká věc, ve které jste opravdu dobří, je to naslouchání druhým. Moc dobře víte, jaké to je, když za vámi chodí cizí lidé, aby se vám svěřili se svým příběhem. Vy totiž nikdy neprozradíte tajemství druhých. Také dokážete poskytnout ostatním dobré rady a rádi ostatní motivujete.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Srpen – ledňáček

Jste známí především pro svoji laskavost. Rádi se seznamujete a ostatní vás také rádi poznávají. Dokážete být velice vstřícní, čehož lidé umí docela zneužít. Jste totiž takoví, že rádi pomůžete nejen blízkým, ale také úplně neznámým lidem.

Září – sokol

O vás se dá říct, že jste opravdový hrdina. Vždy jste každému ukázali, že zvládnete jakoukoli výzvu, kterou vám život připravil. Neradi se chválíte, ale vaše dobré skutky nikdy nezůstanou bez povšimnutí. Vaše rodina a blízcí vás upřímně obdivují, žádná překážka pro vás není velká.

iZdroj fotografie: Pexels

Říjen – labuť

Vždy najdete řešení na každý problém. Rádi také pomáháte druhým a řešíte i jejich problémy. Nesnesete, když vám někdo lže, ani tu nejmenší lež nezkousnete. A to stejné děláte vy, vždy každému řeknete pravdu, ať je sebevíc nepříjemná. Každý si za vámi rád přijde pro radu.

Listopad – kohout

Kohout je pták, který symbolizuje přátelství. Lidé, kteří se s vámi přátelí, si nemohli vybrat lepšího přítele. Jste připraveni postavit se tváří v tvář čemukoliv, abyste pomohli svým blízkým. Také každému podáte ruku, když se nachází v nepříjemné situaci.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Prosinec – havran

Máte velice rádi jakákoliv tajemství. Nechybí vám sebevědomí a zvědavost, vždy vyhledáváte dobrodružství a jen tak něčeho se nezaleknete. Neradi se vážete, protože milujete spontánní nápady, a není pro vás nic lepšího, než jen tak na pár dnů vypadnout.

V jakém měsíci jste se narodili vy?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení