Maturanti svým předtančením nadchli nejen rodiče. Za svůj výkon sklidili bouřlivý potlesk

Studenti na svém maturitním plese překvapili všechny přítomné svým dokonale nacvičeným předtančením, za nějž sklidili bouřlivé ovace.

studenti při promoci vyhazují čepice i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Některá videa na internetu dokáží sledující opravdu překvapit. Část z nich sice nemile, protože jsou buď vulgární, nebo prostě nevhodná, jiná ale naopak oslní nápaditostí a dokáží dojmout a chytit za srdce i toho nejtvrdšího člověka. A právě mezi taková se řadí i nahrávka z maturitního plesu polských studentů, kteří si za své předtančení vysloužili bouřlivé ovace.

Maturanti svým tancem dojali všechny přítomné

Snad každý student se těší na to, až se dostane do čtvrtého ročníku. Sice jej zde čeká složení zkoušky dospělosti, ale ještě předtím bude mít možnost užít si legendární maturitní ples. Postupem času se tyto akce modernizují a studenti vymýšlejí stále nová překvapení, kterými okouzlí ostatní přítomné. Co se ale nemění, je polonéza, kterou ples začíná, a jak uvádí web Popularne, jedná se o polský národní tanec, jenž se vyznačuje svou pomalostí, důstojností a působí velmi slavnostně.

Studenti 1. střední školy v Olsztyn se rozhodli tento tanec posunout na vyšší level. Zvolili si skladbu „Hold My Hand“ z úspěšného filmu „Top Gun: Maverick“, a jak správně vytušili, tato píseň od Lady Gaga byla opravdu skvělou volbou. Ovšem jejich tanec celé vystoupení dokonale doladil. Úžasně vymyšlená a studenty provedená choreografie vyrazila dech všem přítomným a později také internetovým uživatelům, kteří ji měli možnost zhlédnout na YouTube, kde bylo video z plesu zveřejněno.

Jejich trénování a píle se skutečně vyplatila

Chlapci oblečení do černého kompletu spolu s dívkami v jemných bílých šatech dokonale harmonizovali. Ladnost, s jakou studentky tančily, a jistota, s níž je jejich spolužáci doprovázeli, je neuvěřitelná. Nacvičit toto dokonalé vystoupení jim muselo zabrat spoustu času, což se ale ve finále vyplatilo. V choreografii nechybělo ani několik těžkých tanečních kombinací a finální zvedačka, která přestavovala letadlo, byla opravdu skvostná. Studenti za své vystoupení sklidili bouřlivé ovace.

Je úžasné, jakou píli a odhodlání věnovali žáci tomu, aby překvapili všechny přítomné, jež se maturitního plesu účastnili. Nejen rodiče, ale i učitelé byli velmi dojatí tím, jak jejich svěřenci dokáží spolupracovat a vytvořit něco tak krásného. Podobné překvapení si připravili i další maturanti, kteří se neváhali obléci do dobových kostýmu, aby tak doladili své vystoupení, které jsme na DámskémDeníku nedávno zveřejnili.

Co říkáte na jejich krásné předtančení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články