Žena byla nemilosrdně zastřelena na dvorku. O týden později našla policie mrtvé tělo jejího 3letého syna v odpadkovém koši

Na světě existuje mnoho dobrých lidí, bohužel ne každý má na ně štěstí, ba naopak. Tento případ je toho nepopiratelným důkazem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Umíte si představit, že během týdne přijdete o dvě velmi blízké osoby? Tento případ se odehrál v Milwaukee, městě ve Wisconsinu. Když se začal řešit, nikoho nenapadlo, jaké děsivé věci se jen za týden odhalí a čeho všeho jsou lidé schopni. Je nanejvýše smutné, jak to celé dopadlo.

Nejprve zabili matku, syna také nešetřili

Dne 14. října tohoto roku byla na dvorku zastřelena Mallery Muenzenberger, které v té době bylo pouhých dvacet pět let. Žena měla syna, se kterým žila v Onalasce, ale naposledy byli oba viděni 9. října právě v Milwaukee. Rodina byla přesvědčena o tom, že se stala obětí domácího násilí. Policie tedy zahájila pátrání a snažila se vše prošetřit. Podezřelý byl přirozeně otec malého syna.

iZdroj fotografie: Pexels

Během policejního pátrání se i rodina obrátila na veřejnost a všichni se snažili najít malého tříletého Harrise, chlapce, kterého od tragédie nikdo neviděl. Bohužel pro všechny toto pátrání skončilo obrovskou tragédií, když bylo tělo tříletého hocha nalezeno v odpadkovém koši. Byl mrtvý. Jeho otec zastává názoru, že kdyby se policie dříve snažila, nemusel by takto dopadnout.

Byl vždy usměvavý a šťastný

Přesně takto jej popsal jeho otec. Jako veselého a energetického hocha, co si užíval života i přes fakt, že mu byly teprve tři roky. Na místě, kde se tělo nalezlo, se sešlo mnoho lidí, kteří se mezi sebou snažili probrat, jak by mohli takovým tragédiím v budoucnosti předejít. Někteří se dokonce i za malého chlapce a mladou ženu modlili.

iZdroj fotografie: Unsplash

Jedním z podezřelých se stal Jahem Clark, dvacetiletý muž. Jenomže ten spáchal sebevraždu v momentě, kdy se policisté s autem blížili k jeho domu. Tragédie tím ovšem zdaleka nekončí. Poblíž městské prádelny se jen pár dní po všem našlo tělo mladé ženy v černém SUV. Zadrženo bylo zatím šest osob a vyšetřování se neustále protahuje. Kdy tento horror pro město Milwaukee už skončí?

Jak byste se zachovali, kdybyste žili v tomto městě? Uvažovali byste o přestěhování se?

Zdroj: TMJ4 News

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost