Kde máte mateřské znaménko? Umístění odhalí vaše vrozené plusy, ale i největší mínusy. Trefili jste osudovou loterii?

Jste přesvědčeni, že vše má svůj význam? Máte pravdu. Popsanou úlohu mají i mateřská znaménka – pokud se nachází na některém ze 7 míst na těle, vypovídají o vaší osobnosti.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

O mateřských znaménkách se nejčastěji píše v souvislosti s možným vznikem melanomu. (Ačkoliv přímo ze znamének se vyvine asi jen třetina nádorů. Zbytek vzniká z naprosto zdravé kůže bez znamének.) Proto by vás asi nenapadlo, že mohou souviset i s tím, jací jste. Podle čínské astrologie vypovídá rozmístění mateřských znamének po vašem těle i o vaší vrozené osobnosti. Každé znaménko má poté svůj význam.

Všimli jste si mateřského znaménka na noze či rameni?

Zkuste si pořádně prohlédnout své nohy a záda. Našli jste na nich mateřské znaménko? Skvěle, přečtěte si, co znamená. V případě, že jste objevili mateřské znaménko na svých nohou, jste rození cestovatelé. Rádi poznáváte a objevujete nové věci. Vaše okolí vás má rádo zejména pro vaši povahu a vstřícná gesta. Nachází-li se znaménko na pravé noze, značí to navíc fantastický rodinný život. Naopak znaménko na levé noze může věštit finanční problémy.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Znaménko na rameni poukazuje na vaši kreativitu v nečekaných životních situacích

Máte znaménko na rameni? Možná jste si ho všimli u vašeho partnera, nebo přátel. V takovém případě jste vy, nebo vaši blízcí skvělými řešiteli problémů. Znaménko na rameni také poukazuje na fakt, že jste zodpovědní a dokážete si poradit v nečekaných situacích, které může život přinést. Rádi rovněž podáte druhým pomocnou ruku a někdy se necháte i využívat. Pokud využívání přesáhne únosnou míru, měli byste umět říci „dost“ a na první místo dát zase sami sebe.

Znaménka na obličeji jsou vždy zajímavá

Obličej je důležitou částí lidského těla. Poznáte v něm většinu emocí, které jednotlivec prožívá a zároveň jste z něj schopni číst jeho charakterové vlastnosti. Jděte se podívat do zrcadla a zkontrolujte, zdali nemáte znaménko na tváři, na čele, na nose, na bradě či poblíž rtů. Znaménko hned vedle úst totiž symbolizuje šarm a eleganci. Je-li nad horním rtem, jste společenští, rádi cestujete a toužíte žít naplno. Je-li u spodního rtu, značí, že budete mít úspěšné děti.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Znaménko poblíž rtů poukazuje na váš osobitý šarm a eleganci

Našli jste si znaménko na bradě? Pak byste měli být odhodlaní (někdy až tvrdohlaví) a starostliví. Znaménko na pravé straně brady navíc přiznává logické myšlení. To na levé straně poukazuje na přímost a sebevědomí sdělovat váš názor. Znaménko na tváři pak symbolizuje upřímnost a citlivost svého majitele, který se ovšem dokáže stát i prvotřídním vůdcem – pokud si to situace žádá. Na levé straně navíc poukazuje na introvertní povahu, na pravé straně na starostlivost a péči o rodinu.

Mít mateřské znaménko na nose není pravděpodobně příliš příjemné (zvlášť, když je větší), nicméně stydět byste se za něj neměli – představuje vaši sebeúctu a značí pracovitost. Lidé vás obecně považují za skvělého přítele. Máte-li ho na špičce nosu, jste uvolnění, avšak vznětliví – často jednáte rychleji, než myslíte. Na pravé straně nosu představuje znaménko vášnivost a potřebu citových vazeb. Na levé straně značí vědomí, že po každé prohře se dostanete znovu na vrchol. Je-li na čele, pak představuje prosperitu svého nositele.

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 466 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Ekvitermní regulace vytápění má spoustu předností
Události247.cz
Okamura ostře proti Babišovi, označil ho dokonce za zrádce
JakZdravě.cz
Aby vám nepadaly!
VědaŽivě.cz
Prdíte před svojí polovičkou? Pokud ne, tak byste měli. Důvod vás překvapí