Na kraj klavíru si dal maskota a pak se to stalo. Nikdo v sále ani nedutal, atmosféra by se dala krájet

Chlapec byl před svým vystoupením velmi nervózní. Publikum upíralo zrak na pódium, když v tom to přišlo.

i Zdroj fotografie: S vědomím Michael Andreas Häringer
                   

Když dítě začne bavit nějaký sport nebo hra na hudební nástroj, je to vždy dobře, protože má velkou šanci, že v tom bude v budoucnu dobré. Ale je třeba pořádně trénovat a tento trénink nepodceňovat. Své o tom ví i tento malý chlapec, který si zamiloval hru na klavír. Trénuje každý den a opravdu tvrdě, avšak tato dřina se mu skutečně vyplácí. Podívejte se sami.

Je velmi talentovaný

Chlapec jménem Michael Andreas Haeringer se narodil v Barceloně. Už od dětství se čekalo, zda bude nějak nadaný, protože jeho dědeček je slavný Ferenc Liszta, který na klavír začal hrát už v 5 letech. Ale nikdo netušil, že jej chytne také hra na klavír. Dle jeho slov se mu tóny, jež vycházejí z klavíru, vždy líbily a on chtěl též umět takto hrát.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Začal hrát už jako opravdu malý chlapeček. Všichni zírali na to, jak moc mu to jde. V roce 2007 mohl dokonce studovat u slavného ruského klavíristy Gennadyho Dzubenka. Bylo mu pouhých 8 let, když jej přijali na Barcalonskou konzervatoř, kde pokračuje v mistrovském umění hry na klavír. Je jasné, že z něj jednou bude velmi slavný umělec.

Podívejte se na jeho vystoupení

Chlapcův otec bohužel zemřel, když bylo hochovi 9 let. Velmi truchlil a jediné, co mu pomáhalo, byla právě hra na klavír. V tu dobu začal skládat svá hudební díla, u klavíru byl schopen zůstat dlouhé hodiny. Podívejte se na jeho dechberoucí vystoupení, ve kterém tento mladý a talentovaný chlapec všechny dojme svou hrou. Před vystoupením si dal na kraj klavíru maskota a mohl začít.

Jak se vám líbí vystoupení tohoto chlapce?

Zdroj: BuzzBlog

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce