Její manžel si stěžoval na nepořádek v kuchyni a už toho měla dost. Pomstila se mu bravurním způsobem

Nelíbilo se mu, že je v kuchyni nepořádek, který vznikl při přípravě společné večeře. Manželka mu proto dala lekci, na kterou jen tak nezapomene.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejedna žena už se ze strany svého partnera cítila nedoceněná. Mnohdy totiž děláme rutinní a monotónní činnosti, které muži snad už ani nevnímají a považují je za samozřejmost. Naše čtenářka se podělila o svou zkušenost, ve které dala svému manželovi pořádnou lekci.

Manželovi vadil nepořádek v kuchyni

Už jste někdy z úst svého partnera slyšeli větu, co jste doma celý den dělali a proč je třeba v kuchyni takový nepořádek? Jistě se shodneme na tom, že nás taková poznámka dokáže vytočit do běla. S něčím podobným se setkala i jedna ze čtenářek našeho webu.

V dopise, který zaslala do redakce DámskéhoDeníku, se svěřila, že si její manžel jednoho dne postěžoval, že je v kuchyni strašný nepořádek. „Příprava jídla je vždycky na mně,“ svěřuje se čtenářka v zaslaném dopise. „I když se snažím připravovat nenáročná jídla, která si nevyžadují mnoho nádobí, stejně po vaření něco zůstane. Manžel měl jednou rýpavou poznámku na to, že je v kuchyni bordel,“ pokračuje v příběhu.

Požádala ho o pomoc, ale neuspěla

Není žádným tajemstvím, že muži s oblibou rozdělují práce na dámské a mužské. Do těch typicky ženských, jako je kupříkladu právě mytí nádobí, se rozhodně dobrovolně nehrnou. Naše čtenářka svého manžela požádala, jestli by jí nepomohl s mytím nádobí po přípravě večeře.

partneři při hádce iZdroj fotografie: Depositphotos

Nedočkala se ale pozitivní reakce. „Manžel mi na to odpověděl, že když jsem si ten nepořádek sama udělala, mám si ho také sama zlikvidovat,“ popisuje v dopise, který nám zaslala. „Po tomhle už jsem neměla žádná slova, která bych mu řekla, tak jsem se do mytí nádobí pustila a nechala ho být,“ popisuje.

Manželovi dala lekci

Rozhodně to ale nenechala jen tak. Další den se rozhodla dát svému manželovi lekci, na kterou doufala, že jen tak nezapomene. Připravila proto jídlo jen pro sebe a pro svého syna. Když se manžel začal shánět po něčem k jídlu, odpověděla mu, že když nepomůže s přípravou jídla, může si udělat vlastní.

„Pokud mu nevyhovuje mytí nádobí po našem společném jídle, na kterém jsem pracovala, určitě si ho zvládne připravit sám,“ vysvětlila své rozhodnutí naše čtenářka. Něco takového její manžel rozhodně nečekal, byl totiž zvyklý na úplně jiný servis. A jak se ukázalo, taková zkušenost přeci jen byla k něčemu dobrá. V závěru dopisu naší čtenářky jsme se dozvěděli, že od tohoto okamžiku už její manžel neměl problém zapojit se do domácích prací.

Jak si podle vás naše čtenářka poradila s nastalou situací?

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články