Navázal vztah s ošetřovatelkou jeho manželky, která ležela v kómatu. Ta se ale probrala a nyní čelí kruté realitě

Jakmile člověku lékaři sdělí, že jejich milovaná polovička se už možná nikdy neprobere, po nějaké době si zkrátka najdou jiného partnera.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Rachael Burford
                   

Jedna z nejhorších situací je, když jeden z vašich blízkých příbuzných náhle onemocní a je hospitalizován. Člověk je poté zoufalý a má o něj velký strach. Přesně toto se stalo muži jménem Greg Ormondroyd. Jeho manželka Donna utrpěla těžkou mrtvici, která způsobila, že přestala dýchat a upadla do kómatu. Greg byl z toho opravdu smutný, ale po nějaké době si začal vztah s jednou zdravotní sestrou.

Musel se postarat o děti

Jakmile se Greg dozvěděl, že jeho žena upadla do kómatu, byl zdrcený. Rodinný život se obrátil vzhůru nohama a Greg musel opustit svoji milovanou práci, protože musel zajistit péči jejich čtyřem dětem. O několik týdnů později se sice Donna probrala a mohla být propuštěna domů, ale pořád na tom byla špatně. Na nic nereagovala a nemohla se o sebe postarat.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Rachael Burford
Donna a Gregg v jejich svatební den

Lékaři Gregovi řekli, že by bylo nejlepší, kdyby k sobě domů vzal zdravotní sestru, která by tu pro jeho manželku byla 24 hodin denně. Jeden nikdy neví, co bude zrovna potřebovat. Donna totiž byla při vědomí, měla reflexy, ale na nic nereagovala a nedokázala dát najevo své emoce. Zdravotní sestra Anne Robinson byla v domě dlouhých 19 měsíců a po celou tu dobu se o ni perfektně starala.

Nejhůř je na tom stále Donna

Bohužel žádný člověk zkrátka neporučí svým citům, a tak se Anne zapletla do milostného vztahu právě s Gregem, manželem Donny. Sblížili se natolik, že se zdravotní sestra přestěhovala do jeho domu. Stále se ale stará o Donnu, stejně jako před vztahem s Gregem. Donnina rodina chce v tomto případě podniknout právní kroky.

Nikomu totiž nepřijde normální, že manžel má poměr s jinou ženou před jeho dětmi, když jejich matka je téměř v bezvědomí. A pro Donnu to musí být vlastně úplně nejhorší. Ona moc dobře ví, co se kolem ní děje, ale nemůže na to nijak reagovat, protože jí to zdravotní stav nedovoluje.

Jaký je váš názor na tuto situaci?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla