Muž každou noc sedí u dveří od ložnice a povídá si se svou manželkou. Důvod je ohromující

Někdy život udělí takovou ránu, že se z ní vzpamatováváte hodně dlouho. Nejhorší je vidět milovanou osobu trpět a vědět, že jí nemůžete nijak pomoci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se u člověka objeví rakovina, začnou v hlavě hrát ty nejhrůznější scénáře. A bohužel tento osud potkal i ženu, jejíž dcera sdílela se světem její příběh. Koho tato diagnóza ale vzala nejvíc, byl její manžel, který se nemohl dívat na to, jak jeho manželka trpí. Rozhodl se ale, že ji bude podporovat, jak jen to bude možné. Léčba ženy byla velice náročná a ona bohužel musela být na všechno sama.

Manželka mu onemocněla

Zdálo se, že rodina Newmanových žije dokonalý rodinný život, tedy do té doby, než byla matce Marci Newmanové diagnostikována rakovina štítné žlázy. Vzhledem k tomu, že léčba tohoto druhu rakoviny je dost náročná, musí se podstoupit léčba radiační, musela žena trávit velkou část dne v úplné izolaci. Izolace byla k tomu, aby lidé kolem ní nebyli vystavování radiačnímu záření.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Nechtěl jí v tom nechat

Ale jejímu manželovi nic nezabránilo tomu, aby s ní trávil veškerý svůj čas. Našel si způsob, jak být své ženě na blízku. Nejprve seděl venku na dvoře v křesle a mluvil s ní oknem, ale sousedé už se divně koukali a on nechtěl nikomu nic vysvětlovat. A tak se rozhodl, že se přesune dovnitř domu.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ze své pracovny si před práh ložnice přenesl pracovní stůl, počítač a židli, a začal celé dny trávit tam. Byl jí úplně nejblíž, jak jen to šlo, a ona věděla, že na to není sama. Muži šlo jen o to, aby byl co nejvíc v její blízkosti.

Dcera sdílela fotografii

A jednoho dne se dcera tohoto páru rozhodla, že světu ukáže, jak vypadá pravá láska. Počkala si na okamžik, kdy si bude táta opět povídat s nemocnou maminkou a vyfotila ho přede dveřmi ložnice. Sdílela fotografii na sociálních sítích a k tomu připsala: „Moje maminka musí zůstávat ve svém pokoji, a za ní nikdo nemůže, kvůli nebezpečné léčbě rakoviny. Proto si můj táta postavil u jejich dveří stůl a židli, aby jí byl co nejvíc na blízku a já pláču.“

Takto má podle ní vypadat pravá láska a její otec by mohl být vzorem mnoha mužů, kteří si svých žen neváží. Je to velice dojemný příběh, nemyslíte?

Zdroj: Today

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 599 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná