Jejich základní rodinné pravidlo bylo porušeno. Žena zavolala policii na své tchánovce

Dohodli se s manželem na jednoduchém rodinném pravidle. Jejich tchánovci se však rozhodli ho porušit a vznikl z toho nepříjemný incident.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Uživatelka sociální sítě Reddit sdílela svůj rozporuplný příběh. Každá rodina má svá pravidla. Někde například musí být všichni její členové do určité hodiny doma, někde zase platí pravidlo, že všichni jedí společně a k jídlu se nepouští televize. Poté přicházejí na řadu pravidla týkající se návštěv a cizích osob v prostředí domova. Jedno z nich má hlavní roli v ženině příběhu.

Žádné nečekané návštěvy

Jak její vztah s manželem plynul, přišly děti a další běžné životní události. Dohodli se tedy společně na jedné věci. Řekli si, že do svého domu nepustí nikoho, kdo se předem neohlásí a nedomluví si návštěvu. Jinými slovy u nich nebude existovat možnost žádné nečekané návštěvy. Každý cizí člověk v domě, který tam nebydlí, bude muset být dostatečně předem ohlášen.

Dané pravidlo platí naprosto pro všechny, pro obě strany rodiny. Vše fungovalo, dokud nedošlo k nepříjemnému incidentu s účastí policie. Situace tehdy opravdu vygradovala, což popisuje anonymní uživatelka ve svém příspěvku. Začalo to tak, že byla sama doma. Věnovala se svým povinnostem, když v tom zaslechla domovní zvonek a klepání na dveře.

Dcera nebyla doma

Překvapilo ji to, jelikož nečekala žádnou zásilku. Návštěvu v podobě člena rodiny nečekala už vůbec vzhledem k danému pravidlu, se kterým byli všichni známí seznámeni. Když otevřela dveře, na prahu jejich domu stáli tchánovci. Nedali jí však vědět dopředu. Zavolala okamžitě manželovi a zeptala se ho, jestli ví něco o nečekané návštěvě jeho rodičů.

iZdroj fotografie: Pexels

Dostala zápornou odpověď. Připomněla jim jejich pravidlo a požádala je, aby odešli. Průběžně informovala manžela, který mezitím přijel domů. „Můj tchán se rozzlobil a řekl, že za naší dcerou jeli přes hodinu a měli bychom je pustit dovnitř. Dcera přitom nebyla doma,“ popisuje žena. Situace vygradovala tak, že musel ženin manžel zavolat policii. Komentující kroky manželů plně schválili.

Jaká pravidla dodržujete doma vy?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články