Kvůli milence se chtěl nechat rozvést. Manželka s dětmi však připravila lstivý plán a nakonec vyšla jako vítěz

Když muž jednoho dne řekl manželce, že se s ní chce rozvést, vzala to s naprostým klidem. Měla už totiž vymyšlený plán.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Tento příběh je o jednom páru, který má 3 krásné děti. Brali se samozřejmě z lásky, ale jejich manželství začalo postupem času krachovat a muž se chtěl rozvést. Především to bylo kvůli mladší a atraktivnější ženě. Jak to často bývá, jen kvůli ní chtěl rozbít doposud víceméně fungující rodinu. Jenže manželka už měla vymyšlený plán. Jak toto dopadlo?

Nechtěla od něj peníze

Jednoho dne přišel manžel za svojí ženou a řekl jí, že se zamiloval do jiné a chce se nechat rozvést. Manželka na toto oznámení reagovala opravdu klidně. Muž tomu moc nerozuměl, očekával křik a scény. Žena mu to ale vysvětlila. Řekla mu, že se s ním klidně rozvede, avšak je třeba vyřešit, jak to bude s dětmi. Na to jí manžel samozřejmě slíbil placení výživného, jenže to už se manželce nelíbilo.

„Nechci od tebe žádné peníze. Děti totiž zůstanou s tebou, bude to pro ně jednodušší, je blízko jak školka, tak jejich kamarádi. Samozřejmě můžeš zůstat v tomto bytě. Já se odstěhuji zpět k rodičům na venkov, budu pracovat a platit ti výživné. Budu naše děti navštěvovat o víkendech a jednou týdně pro ně přijdu ke škole. Nemohou naším rozvodem trpět a já si je na venkov vzít nemohu,“ sdělila muži.

Zjistil, jak je život těžký

V tu chvíli manžel začal pomalu, ale jistě litovat svého rozhodnutí. Dokonce se svou ženu snažil přemluvit, aby si to s rozvodem rozmyslela, ale bylo pozdě. Manželova milenka už muže se třemi dětmi nepotřebovala, a tak jej opustila. On tak skončil sám se svými dětmi a najednou zjistil, jak je takový život složitý. Jeho žena mu opravdu chybí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Matka dětí své slovo dodržela, našla si dvě práce a kdykoliv mohla, tak za dětmi jezdila. Za krátkou dobu si našetřila peníze, aby mohla koupit velký byt, do kterého se i s ratolestmi nastěhovala. Děti nebyly vůbec proti tomu. Otec nyní žije svým vlastním životem a čas od času je navštěvuje. Asi nikdy nepřestane litovat svého rozhodnutí.

Jak byste se zachovali na místě ženy vy?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?