Manžel ji nazval „tlustým prasetem“, ale ona mu to vrátila. Teď prožívá nejšťastnější období života, jemu zbyl prázdný byt a oči pro pláč

Mladá žena trpěla depresemi a v následku toho velmi přibrala. Když ji její manžel nazval tlustým prasetem, rozhodla se mu to vrátit a jemu zbyly jen oči pro pláč.

i Zdroj fotografie: S vědomím Alvin Reina
                   

Alvin Reinová trpěla většinu svého života těžkými depresemi. Velkou část jejího smutku jí pomáhalo zahnat jídlo, ačkoliv si žena uvědomovala, že to není správné. Během několika měsíců velmi přibrala a její manžel jí řekl, že už pro něj není přitažlivá. Jednou jí dokonce nazval tlustým prasetem. To už Alvin nevydržela a rozhodla se to svému muži vrátit se vším všudy. Celé své okolí šokovala svou razantní proměnou, která jejímu muži vyrazila dech.

Žena milovala fastfood

Když Alvin prožívala těžké období, uchylovala se vždy k jídlu. Snadno dokázala zkonzumovat až 5000 kalorií denně a její oblíbené pochoutky byly většinou velmi nezdravá jídla. Milovala hamburgery, chipsy, sladké limonády a nejrůznější cukrovinky. Její oblíbenou svačinou byly koblihy a nikdy jí nenapadlo držet dietu. Myslela si, že na to, aby si zašla zaplavat nebo zacvičit do posilovny je moc nemotorná. Věřila tomu, že by se jí lidé okolo ní jen vysmáli, a tak se radši zdržovala doma s jídlem.

Manžel ji začal ponižovat

Prudkého nárůstu její váhy si začal všímat i její manžel. Hádky začaly být na denní pořádku a Alvin upadala čím dál tím hlouběji do smutku a beznaděje. Oba samozřejmě věděli, že všechno co žena říká, jsou jen výmluvy, ale ona s tím nedokázala nic dělat. Její muž už to nemohl vydržet, nerozuměl tomu, jak se Alvin mohla tak změnit. Začal jí urážet a nadávat jí. Alvin v hloubi duše začínala dávat manželovi za pravdu. Když se jednou ráno zvážila, a na displeji viděla číslo 112 kilogramů, zhrozila se.

iZdroj fotografie: S vědomím Alvin Reina

Přidaly se zdravotní problémy

Jakoby neměla Alvin dost trápení, začaly jí sužovat zdravotní problémy. Bolely jí klouby, zadýchávala se i po cestě na nákup a lékaři konstatovali náběh na cukrovku. Neustálé deprese, manželovy urážky a zhnusené pohledy okolí přinutily ženu konečně se sebou něco udělat. Nechtěla sklouznout do nekonečného kolečka drastických diet, a tak se rozhodla poradit s odborníkem.

Z jídelníčku vyřadila tučná a sladká jídla a její váha šla konečně dolů. Pustila se do aktivního cvičení, začala plavat a každý den chodila na dlouhé procházky po okolí. O několik týdnů později se konečně odvážila stoupnout opět na váhu. Když zjistila, že zhubla pět kilogramů, byla upřímně šťastná a motivovalo jí to pokračovat.

Žena to tentokrát myslela vážně

Alvin se rozhodla, že všem svým známým vytře zrak. Začala chodit do posilovny a kila šly dále dolů. Tou dobou už zhubla 60 kilogramů a rozhodla se definitivně opustit manžela, který ji neustále jen ponižoval a nikdy od něj neslyšela žádná slova podpory nebo chvály. Věřila, že si zaslouží někoho, kdo jí bude mít rád takovou, jaká je.

iZdroj fotografie: S vědomím Alvin Reina

Alvin si zdravý životní styl oblíbila a během následujících let se dokázala zbavit depresí, které jí trápily od mládí. Dokonce se znovu zamilovala do muže, který jí respektuje a podporuje ve všem, co dělá. Žila konečně šťastný život a už nikdy se nechtěla vrátit zpět. Jejímu bývalému manželovi zbyl jen prázdný byt a oči pro pláč.

Jaký máte názor na Alvininu razantní proměnu?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články