Malý kouzelník očaroval porotu talentové soutěže. Za trik s Rubikovou kostkou si vysloužil přezdívku „Harry Potter“

Kouzelnické číslo devítiletého mága silně zapůsobilo na porotce talentové soutěže. Na sociálních sítích se ale strhla lavina reakcí, že trik až tak úžasný nebyl.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Talentové soutěže mají obrovskou sledovanost. A jakmile se tam objeví kouzelník, hned všichni pátrají po tom, jak svůj trik provedl. Malý následovník Harryho Pottera svým vystoupením očaroval porotu i publikum soutěže Británie má talent a vysloužil si potlesk ve stoje. Na sociálních sítích se pak strhla lavina komentářů, které jeho kouzlení zpochybnily a trik rozkryly.

Porotkyně vytáhla lístek s nápisem láska

Devítiletý Ryland Petty při svém zajímavém vystoupení vyzval porotkyni soutěže a herečku Amandu Holden, aby mu na pódiu asistovala. Nabídl jí, aby si z krabice plné popsaných papírků jeden vytáhla. Podle malého čaroděje byly na lístcích napsány různé lidské emoce. Amanda si vytáhla papírek s nápisem „love“, tedy v překladu láska.

Ryland pak porotkyni dal Rubikovu kostku, aby ji zpřeházela, jak uzná za vhodné, a požádal své mladé kouzelnické kolegy, aby přišli na pódium s vlastními Rubikovými kostkami. Snažili se hlavolam složit, ale v jednu chvíli je porotkyně zastavila. Pak musel každý z nich umístit svou kostku do stojanu a poslední chybějící díl tam dala Amanda. Napětí v sále rostlo a trik se blížil k vrcholu.

Slovo láska prý bylo na všech lístečcích

Devítiletý kouzelník, kterého si porotci dobírali a přirovnávali ho k filmovému čaroději Harrymu Potterovi, se Amandy zeptal, jaké slovo bylo na lístečku, který si vytáhla z krabice. Odpověděla, že láska. Ryland pak obrátil stojan, v němž byly umístěné Rubikovy kostky, a z jejich zadních částí byl vytvořený obrázek červeného srdce na bílém pozadí.

Nakonec Ryland na stolku, u kterého porotkyně seděla, vyčaroval kouř a odhrnul ubrus. Pod ním bylo na stole černým písmem napsané slovo láska. Porota i diváci byli kouzlem ohromení. „Nemám slov,“ reagoval obávaný porotce, producent Simon Cowell, který snese srovnání s Jaro Slávikem v tuzemské verzi soutěže. Kouzelnický trik ale okamžitě zpochybnili diváci na sociálních sítích. Podle většiny z nich bylo slovo láska napsáno na všech lístcích v krabici.

Co říkáte na chlapcův kouzelnický trik?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pes štěká v noci do prázdna: Možné důvody a jak ho to odnaučit
Události247.cz
Události247.cz
Důchodci musí také podávat daňové přiznání, ale jen někteří. Pokud to neudělají, hrozí jim tučné pokuty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Selhání ledvin se špatně rozeznává: Nečekané příznaky jako otoky kotníků a svědění kůže
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nová umělá inteligence se sama vyvíjí stejně, jako tomu bylo při Darwinově evoluci