Malý Toník ukradl novomanželům veškerou pozornost, když se vydal na parket. Táta měl z jeho představení obrovskou radost

Malý chlapec využil volnou chvilku a vyrazil na taneční parket na svatbě, kde na sebe po chvilce strhl veškerou pozornost.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud někdo začne chystat sňatek, většinou zažívá hodně stresu a nových pocitů, které doposud nezažil. V životě by si měl zažít svatbu každý člověk, ale ne všem se podaří si najít druhou polovičku. Jestliže se to někomu podaří, může začít chystat velkou událost. Už předem by měl však počítat s tím, že se nezavděčí každému hostu. Všichni mají jiný styl a nemusí dorazit zrovna v dobré náladě. Na této svatbě se po nějaké době začal nudit malý chlapec, ale velice rychle si našel vlastní zábavu.

Plány na svatbu

Svatba může být velice malá, jen v okruhu blízkých přátel nebo pouze se svědky na úřadě. V opačném případě může být i hodně velká na zámku, kde bude i obrovské množství hostů. Ať už je svatba jakákoliv, měla by být primárně podle novomanželů, kteří ji musí naplánovat i několik měsíců dopředu. Dokonalý den netvoří pouze výzdoba, jídlo a zábava, ale také pozvaní hosté. Ty by si měli novomanželé také pečlivě vybrat.

Hosté pozvaní na svatbu

Jakmile se začne tvořit seznam hostů, musí si budoucí manželé uvědomit, že právě oni budou tvořit součást dne a ovlivní to, co se na svatbě bude odehrávat. Aby slavnostní den dopadl podle představ, neměli by se budoucí manželé bát vyškrtnout lidi, kteří se neumí ve společnosti chovat, nebo jim nejsou příliš sympatičtí. Je to přece jejich svatba a rozhodnutí, koho si pozvou. Nejlepšími hosty bude rodina, nejbližší přátelé a lidé, s nimiž je budoucím manželům dobře.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak už to tak bývá, na velký den mohou dorazit i děti. Velice často zabaví hosty svou upovídaností, zvědavostí a někdy i vtipností. Na jedné svatbě byl i malý chlapec, jenž se však po chvilce začal trochu nudit. V hlavě mu proto běžely myšlenky na to, co by mohl dělat. Po chvilce si všimnul volného tanečního parketu, na který se nikdo ani nechystal, a ihned šel využít šance.

Chlapec využil volného parketu

Občas bývá těžké zabavit malé děti, když jste ve společnosti dospělých a chcete si popovídat. Tento hoch se nechtěl nudit a vyrazil na volný taneční parket. Ihned si toho všiml jeden z hostů a chlapce začal natáčet. Postupně se ke klukovi přidaly 2 holčičky, ale po chvilce z tanečního parketu opět odešly. Malý hoch však pokračoval ve svých tanečních krocích a začali si ho všímat i ostatní hosté. Díky krásnému tanci na sebe po chvilce strhl pozornost všech. Hosté se nestíhali divit tomu, kde se naučil takovýmto pohybům.

Co zajímavého jste na svatbě zažili vy?

Zdroj: BlakeWeir
Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články