„Pomáhali mi andělé,“ říká 8letý chlapec, který dokázal zvednout auto. Zachránil tak svého otce před jistou smrtí

Hrdinský čin malého 8letého chlapce popírá všechny pozemské zákony. Pro záchranu otce musel sám zvednout váhu auta. Vysvětluje si to pomocí andělů.

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Když J. T. (postava chlapce bude vystupovat pouze pod těmito iniciály) viděl, že jeho tátu přimáčklo auto, ihned se ho snažil zachránit. Musel se však stát zázrak. V životě občas dojde k události, kterou si nedokážeme vysvětlit a nazýváme ji zmíněným „zázrakem“. Někteří dokonce věří, že andělé nabízejí svou pomoc, když je jich nejvíce potřeba. Ne každý si však myslí, že jsou andělé skuteční nebo že se může stát nemožné. Následující příběh by ale mohl některé přesvědčit. Jako by životní strasti dokázaly obyčejné lidi proměnit v hrdiny.

Několik podivných okolností

Neuvěřitelný příběh o statečnosti malého chlapce, který zachránil svého otce před rozdrcením autem, šokuje. J. T. Parker se stal hrdinou, když mu bylo pouhých osm let. Jednoho dne byl postaven před náročnou výzvu – musel zachránit svého otce. J. T. však tvrdí, že na to nebyl sám. Chlapec věří, že mu při incidentu museli pomáhat andělé. Vše začalo, když J. T., jeho dospívající bratr Mason a jejich otec Stephen Parker pracovali doma v garáži v Sugar City ve státě Idaho na svém autě.

iZdroj fotografie: Pexels

Sedmnáctiletý bratr J. T. se nešťastnou náhodou řízl do ruky a šel dovnitř domu pro lékárničku. Zatímco byl starší bratr pryč, táta Stephen pokračoval v práci na vozidle. V rozhovoru pro East Idaho News vysvětlil: „Vytahovali jsme z auta motor a když jsme ho zvedli, vlezl jsem pod něj, abych sundal nápravy. Jedna šla sundat docela snadno, ale druhá strana nešla vůbec dolů.“ Otec J. T. udělal špatné rozhodnutí, když druhou nápravu odstrčil. Toyota Prius do něj narazila a přimáčkla ho pod vozidlo. Stephenův život byl najednou ve vážném ohrožení.

Pouze jediný zachránce

Křičel na J. T., aby mu pomohl, ale nevěřil, že by jeho malý syn dokázal zvednout auto. „Křičel jsem na J .T. na druhé straně auta. Zvedni to rychle! Zvedni to rychle!“ řekl Stephen pro East Idaho News. „Nemohl jsem se vůbec pohnout. Byl jsem úplně uvězněný a pak jsem omdlel. Všechno bylo v jeho rukou a já si pomyslel, že je to můj konec. Není možné, aby to auto zvedl, protože na první zvednutí jsme museli být minimálně dva, Mason i já.“ Otec J. T. se snažil dýchat. Čas se krátil a J. T. věděl, že je na něm, aby tátu zachránil.

Chlapec v té době vážil pouhých padesát kilogramů, takže se nezdálo možné, aby byl schopen auto sám zvednout. Následujících patnáct minut J .T. neustále skákal po rukojeti zvedáku, zatímco se auto pomalu zvedalo z těla jeho otce. „Bylo to děsivé a nemyslel jsem si, že bych auto dokázal zvednout, ale prostě jsem to zkoušel dál,“ vzpomíná J. T. Nakonec bylo auto kompletně zvednuto. J. T. vběhl dovnitř domu a přiměl bratra, aby zavolal pomoc. Stephen si toho moc nepamatuje, protože v průběhu ztratil vědomí.

Celé minuty nepřetržitě tlačil na zvedák

„Jediné, co si pamatuji, je, že jsem cítil podivný klid,“ svěřil se Stephen. „Také si pamatuji, že jsem viděl jen bílou barvu, která mi připomínala krásný a šťastný den. Mraky se míhaly kolem a všechno bylo veselé a klidné. J. T. matka Jodi Parkerová souhlasila, že pro to, co se stalo, neexistuje žádné jiné reálné vysvětlení. „Celá ta věc je zázrak. Jinak se to nedá popsat,“ řekla Jodi. Stephen naštěstí z děsivého incidentu vyvázl pouze se třinácti zlomenými žebry.

iZdroj fotografie: Pexels

Rodina věří, že J. T. pomohli zvednout auto andělé, konkrétně Stephenův dědeček a sestra, kteří již dávno zemřeli. Dokonce natočili video, na němž se chlapec snaží scénu zopakovat a znovu zvednout vozidlo. To se mu však nepodařilo. Přesto se nikdy nevysvětlilo, jak je možné, že tak malé dítě samo zvedlo váhu auta. Je to jednoduše příběh, který vás možná také přiměje věřit na anděly.

Co nadpozemského se vám v životě stalo?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
97 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství