Hanychové prý malá Rozárka ničí milostný život. S partnerem Dopitou se kvůli ní musí omezovat

Agáta Hanychová si na sociálních sítích postěžovala, že jí a manželovi Mirku Dopitovi nejmladší dcera Rozárka kazí milostný život.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Modelka a influencerka Agáta Hanychová si povzdechla nad svým milostným životem. Důvodem potíží je její dcera Rozárka, která jí ani manželovi Mirku Dopitovi nedopřeje dostatek času stráveného o samotě.

Starost a péče o malou Rozárku je vyčerpávající

Péče o děti bývá náročná, a to v mnoha ohledech. Své o tom ví také Agáta Hanychová – zasloužilá maminka hned tří ratolestí. A právě poslední přírůstek do rodiny, Rozárka narozená 11. dubna 2023, dává Agátě pořádně zabrat.

Většina z nás ví, že Agáta nemá problém sdílet prakticky cokoli ze svého života. Na sociálních sítích je poměrně aktivní, a její fanoušci tak mohou vesele nahlížet do radostí i starostí života nejen samotné Agáty, ale i jejích dětí nebo partnerů.

Rozárka jim kazí milostný život

Modelka a influencerka si na sociálních sítích postěžovala, že jim malá Rozárka kazí milostný život. Podle Agáty jim nedopřeje ani romantickou procházku, napsal deník TN. „Šli jsme s manželem na procházku, ale když mě Róza vidí, tak neusne,“ popsala Agáta situaci. „Takže jdeme mlčky a já musím jít dva metry před nima,“ dodala.

Místo romantické procházky, na které by Agáta mohla kráčet vedle svého manžela Mirka Dopity, se dvojice musela rozdělit. Agáta tiše kráčela asi dva metry před Mirkem, který vezl kočárek s malou Rozárkou.

Agáta Hanychová iZdroj fotografie: Nextfoto

Jak se ale ukázalo, podle webu Novinky News tahle taktika zabrala. Rozárka, která neviděla svou maminku Agátu, po chvíli zavřela oči a konečně usnula. Z romantické procházky ale nějakou dobu nebylo vůbec nic, jak si influencerka postěžovala svým sledujícím na sociálních sítích.

Zkušená maminka i partnerka

S výchovou dětí má Agáta nemalou zkušenost. Kromě malé Rozárky má ještě další dvě děti – Kryšpína a Miu. Není tajemstvím, že každé ze svých dětí má s jiným mužem. Kryšpína má se svým současným manželem Mirkem Dopitou. Mia je dcera Jakuba Prachaře a nejmladší Rozárku má Agáta s Jaromírem Soukupem, vysvětluje web CNN iPrima.

Agáta má za sebou i řadu vztahů a románků. Se zpěvákem Sámerem Issou chodila tři roky, jejich vztah podle webu Pro ženy procházel mnoha vzestupy a pády. Následně měla vážnější vztah s Mirkem Dopitou, kterého později vystřídal Jakub Prachař. Po rozchodu začala Agáta randit s makléřem Zdeňkem Turkem, ale po čtyřech měsících se vztah rozpadl.

Překazily i vám děti milostné chvíle?

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články