Pětiletá holčička svým gymnastickým vystoupením ukradla srdce 13 milionům lidí. Výkon, který nemá obdoby

Malé děti jsou většinou veselé, divoké a pořád potřebují něco dělat. Tato holčička si našla svého koníčka. Záznam z jejího vystoupení ohromil miliony lidí po celém světě.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Chtěli jste někdy jako děti pořádně rozvinout svůj talent? Ať už v podobě tančení, zpívání, malování, gymnastiky… Tato holčička měla štěstí a její rodiče jí přesně tento rozvoj dopřáli. A již nyní, v tak mladém věku dívky, si mohou být jistí, že neudělali chybu. Čísla u jejího videa mluví jasně. Nejen její rodiče, ale dalších 13 miliónů lidí je přesvědčených o tom, že v dívce prostě talent je.

Začala jako velmi malá dívka

Tajemná holčička z videa se jmenuje Stasya a s gymnastikou začala hodně brzy. Mnoha lidem by mohlo připadat nevhodné, aby se malé dítě takto „trápilo“ náročnou gymnastikou. Vždyť ještě ani nemá pořádně vyvinuté celé tělo a už ho má ohýbat do všech úhlů? Pravdou ovšem je, že pokud chcete začít dělat nějaký takový náročný sport, tak vždy platí pravidlo čím dříve, tím lépe.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Je těžké být celý život zvyklý na „obyčejný“ život bez pohybu a po třeba patnácti letech teprve začít trénovat ohebnost. Pokud k tomu ale tělo přizpůsobíte již od mala, tak si na všechny tyto procesy snáze zvykne a nebude to ani tolik bolestivé. Stane se z toho běžná rutina, kterou tělo již v tak mladém věku zvládne s přehledem. Navíc, pokud to Stasya baví, tak kdo by měl to srdce jí bránit v plnění si jejich snů? Vždyť jde vidět, že do tance a triků dává celé své srdce.

Rytmická gymnastika je pro děti jako dělaná

Které dítě by to taky nebavilo. Je to živý sport, při kterém se mohou malí špunti vyblbnout a zároveň se i přiučit různým novým pohybům a nějaké té odpovědnosti. Ani malá dívka tam totiž nemohla nakráčet jen tak a dělat si, co se jí zlíbilo. Měla předem nachystanou choreografii, kterou tvrdě trénovala a musela se jí striktně držet.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jakmile vešla na pódium, tak zprvu působila celkem nejistě, jelikož jí musela její trenérka poupravit místo, na kterém stála. Potom se ale zapnula hudba a dívka se do toho položila s obří vervou, odhodláním a hlavně sebevědomím. Je vidět, že si kráčí, jako by celý parket patřil jenom jí a všechny své pohyby předvádí s úsměvem a naprosto ukázkově. Není divu, že je to již podruhé, co v podobné soutěži skončila na prvním místě. S jejím výkonem by to ani nijak jinak udělat nešlo.

Co říkáte na výkon Stasyi?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Renata Švejdová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla