Mahulena Bočanová přidala fotku, na které vypadá na 80: „V mé klinice měli měsíc zavřeno,“ vtipkuje herečka

Známá česká herečka si vystřelila ze svých fanoušků, když přidala na své sociální sítě fotografii, na které vypadá na 80 let. Přidala k ní ještě vtipný komentář.

i Zdroj fotografie: Nexfoto
                   

V dnešní době plné mobilních telefonů existuje obrovské množství různých aplikací, které si lze do svých mobilů a jiných zařízení stáhnout. Existují aplikace na cvičení, počasí, překlady cizích jazyků, úpravu fotografií a mnoho dalších. A právě s aplikací na úpravu obrázků a fotek lze dělat spoustu věcí, které člověka dokáží zabavit na opravdu hodně dlouho dobu. Je až neuvěřitelné, co vše takovéto aplikace dokáží vytvořit. To se pak i slavné české osobnosti mohou přeměnit v různá zvířata či zestárnou o desítky let, stejně jako Mahulena Bočanová.

Oblíbená herečka a moderátorka

Mahulena Bočanová je pětapadesátiletá česká herečka, která se věnovala umělecké dráze již od 3 let, kdy účinkovala v reklamních spotech a tancovala balet. První dětské role na sebe nenechaly dlouho čekat a Mahulena si zahrála v hraných pohádkách Lucie, postrach ulice a A zase ta Lucie. Poté účinkovala také v několika seriálech. Koncem 90. let si Mahulena zahrála v několika pohádkách „princeznovské role“.

Po studiu na konzervatoři hostovala v Národním divadle a dodnes působí v několika pražských divadelních scénách, především v Činoherním klubu ve Smečkách. Mezi její nejslavnější role patří postava Brany ve zfilmované pohádce Ivana Olbrachta Golet v údolí a postava Ježibaby v pohádce Kouzelný měšec, dále také ztvárnění královny v pohádce Pták Ohnivák. Diváci ji mohli vidět i v pořadu České televize Stardance: Když hvězdy tančí. Mahulena je také skvělá dabérka a moderátorka.

Vypadá jako stařenka

Se svým manželem Viktorem Mrázem má dceru Márinku, která bohužel trpí lehčí formou autismu. Na její výchovu je herečka prakticky sama, a tak se snaží, aby se měly se svou dcerou co nejlépe a bylo jim stále veselo a do smíchu. Márinka na svou maminku není skoro vůbec podobná. Mahulena, tmavooká brunetka, porodila holčičku, která je i ve svých dvaceti letech modrooká blondýnka. Vedle fotografií své dcery zveřejnila Mahulena na sociálních sítích snímek, na kterém vypadá o desítky let starší.

Vystřelila si ze svých fanoušků a na svém instagramovém účtu sdílela fotku, na které vypadá jako osmdesátiletá stařenka. Vtipně k tomu ještě připsala popisek: „V mé milované klinice měli měsíc zavřeno!!!“ Dle komentářů tak pobavila mnoho sledujících a rozveselila jim tím den. Fotografie je pravděpodobně upravená v nějaké aplikaci, jež dokáže pomocí umělé inteligence upravit obrázek tak, že na něm bude dotyčný vypadat starší o desítky let. Alespoň jde vidět, že to Mahuleně bude slušet i v tak pokročilém věku.

Fanoušci tuto fotografii komentovali velmi pozitivně. Je zřejmé, že je Mahulena na sociálních sítích aktivní a má stále více sledujících. Propaguje také různé internetové obchody a služby, se kterými spolupracuje. Sledováním jejího instagramového účtu tak můžete získat mnoho zajímavých slevových kupónů, které se v dnešní době jistě hodí.

Jak se vám Mahulena jako stařenka líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Čas natrhat kopřivy: Domácí kopřivový olej pomůže na bolest kloubů a zmírní zánět
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat