Vypadá jako loutka bez kostí: Soutěžící předvedl nelidské schopnosti. Sklidil obdiv, ale ozývalo se i „No fuj!“

Předvedl porotě své taneční vystoupení s nebezpečnými prvky. Na závěr show se střepy mu asistovaly i Marta Jandová s Dianou Mórovou.

i Zdroj fotografie: S vědomím FTV Prima
                   

Ani v osmé řadě soutěže Česko Slovensko má talent nebyla žádná nuda. Porotě složené z herce Jakuba Prachaře, zpěvaček Diany Mórové a Marty Jandové a herce Jara Slávika se představil umělec se zahraničními kořeny. V úvodním medailonku se zdálo, že bude mluvit plynně česky, poté však vyšlo najevo, že je mu příjemnější komunikace v angličtině.

Nebezpečná show

Tanečník jménem Moises o sobě na začátku prozradil: „Pro svá pracovní vystoupení používám jméno Muy Moi Show. Mám třicet dva let a pocházím ze Španělska. Specializuji se na představení, která spojují tanec s nebezpečnou show. Moje práce je občas život ohrožující. Ani nedokážu určit, které z mých zranění bylo prozatím nejvážnější. Mám například šestnáct pozůstatků od rozbitého skla a střepů.“

„Kromě toho mám na rameni dvě popáleniny druhého stupně a ztratil jsem cit v jednom prstě. To vše člověka mnohému naučí.“ Moises pro své vystoupení zvolil zajímavý kostým, který se skládal z klobouku, jenž mnohým připomínal Kloboučníka z filmu Alenka v říši divů. Kromě toho dal vyniknout svým tetováním, když zvolil krátkou šedou vestu bez rukávů.

Dechberoucí pohyby

Vše doplnily kalhoty tmavé barvy. Při prvotním seznámení s porotci si z tanečníka udělala legraci Marta Jandová, přičemž mu říkala české věty, které po ní opakoval. Tak z jeho úst vyšly například pochvaly vzhledu. Marta je přitom označila za základní české fráze před zahájením představení. Moises poté předvedl své dechberoucí pohyby v plné kráse.

radost-publikum-podium iZdroj fotografie: Piqsels

K tanečním prvkům později připojil i prvek ohně. Tanečník si vysloužil potlesk porotců i diváků vestoje. Na úplný závěr se do vystoupení vložily také Marta s Dianou, které asistovaly při práci se sklem. O postupu tohoto soutěžícího do dalších kol nebylo pochyb. Nové díly této talentové soutěže můžete sledovat každou sobotu od 20:15 na Primě.

Jak na vás působil tento tanečník?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství