Vyberte si list a odhalte, co vás čeká | DámskýDeník.cz

Rok 2022 bude plný překvapení: Osudové věštění z lístků odhalí pozitiva i negativa. Stačí si jeden vybrat

Možná vás zajímá, co se v tomto roce ve vašem životě odehraje, ale nechce se vám utrácet za věštkyni. Dá se to vyřešit i levnějším způsobem. Stačí si zvolit jeden z listů.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ve vážných dnech plných povinností je dobrý nápad si občas najít chvilku na odlehčení. Můžete toho dělat hodně, pustit si seriál, film, kreslit si, číst a nebo zkusit jeden zábavný test, který by vám dokonce mohl poodhalit část vašeho osudu. Tak co, jdete do toho? Jen si zvolte jeden list.Hnědý list značí dávku optimismu

Pokud váš zrak na první pohled přilákal hnědý list, buďte si jisti, že výsledky vaší mnohaleté práce na sebe nenechají čekat. Občas může být frustrující se o něco dlouho snažit a vidět pouze malý pokrok, věřte ale, že jakmile vydržíte, vyplatí se vám to. Každý zažívá vzestupy a pády, je tedy důležité myslet pozitivně a mít dostatečnou sebedůvěru. To vše ostatní přijde samo.


iZdroj fotografie: Unsplash

Co když vaši pozornost upoutal žlutý list?

Vždy jste dokázali skoro s každým najít společné téma k probírání, že? Tato schopnost vás bude tento rok velice ovlivňovat. Bude vás čekat těžká životní zkouška, kterou překonáte, pouze pokud si budete držet svou empatii, trpělivost a porozumění druhým. Rozvoj vašich sociálních dovedností vás posune kupředu.

Fialový list upoutává hlavně tvrdohlavce

Většina lidí vás za vaše pevné postoje k věcem odsuzuje s tím, že jste sobečtí a neumíte udělat kompromis. Pravdou ovšem je, že do jisté míry nemusí být tvrdohlavost až takový problém. A vy ji tento rok budete potřebovat víc než dost. Budete si muset stát za svým i přes to, že proti vám půjde celý svět. Ve výsledku se vám to ale vyplatí.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Modrý list zaujme dobrá srdce

Jakmile vás kdokoliv pozná, okamžitě si vás zamiluje pro vaše dobrotivé srdce. A to je dobře, jelikož vaše přirozená láska vůči všem okolo vás nejen obohatí duševně, ale zaručí vám v tomto roce úspěchy. Někteří lidé vás budou považovat za samaritánské slabochy, nenechte se jimi ovšem odradit.

Červený list dává stop sociálnímu životu

Nebylo toho na vás v poslední době až příliš? Pořád nějaká společnost a na domácí a pracovní povinnosti moc času nezbylo. Do začátku nového roku si zkuste zahrát takovou hru, nazvat by se dala „Pět týdnů introvertem“. Uvidíte, že nakonec trochu té samoty oceníte. V práci a domácnosti si uděláte větší pořádek a lépe si zorganizujete svůj život.

Budete se těchto rad držet, nebo si myslíte, že se úplně netrefily do vašeho vkusu?

Zdroj: BuzzFeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin