Zoufalá žena se ze všech sil pokoušela otěhotnět. Po několika letech marné snahy se jí manžel přiznal

Několik let se s manželem snažili založit rodinu. Sama podstoupila všelijaká vyšetření a nechala si aplikovat hormonální injekce. Partner jí pak sdělil zásadní informaci.

i Zdroj fotogtafie: iStock
                   

Po svatbě s, jak se říká, mužem svého života si žena malovala vysněnou budoucnost. Celý svůj příběh sdílela na sociální síti Reddit, kde se však skrývala v anonymitě. Těšila se, že s partnerem počnou jejich první dítě a založí svou vlastní rodinu. S manželem se snažili, ale štěstí se jim stále vyhýbalo. Oba se cítili bezmocně. Neustále hledali jiné cesty, jak založit rodinu, ale žádná z nich nebyla tou pravou a úspěšnou.

Záviděla všem matkám

Tři roky zkoušeli všechny možné metody včetně například hormonálních injekcí. Anonymka si dokonce vyčítala, že nemůže otěhotnět, protože jí byl kdysi diagnostikován syndrom polycystických vaječníků. Připadala si jako manželka a jako žena méněcenná. Byla naštvaná na své tělo, na samu sebe, že nedokáže normálně fungovat. Záviděla matkám v jejím okolí, kamarádkám, kolegyním v práci.

Po nějaké době se rozhodla, že chce podstoupit umělé oplodnění. Měla pocit, že neexistuje jiné řešení. Také často přemýšlela nad rozvodem. Zhruba v tom okamžiku se dostala na povrch krutá pravda. Po třech letech bolestivé a v neposlední řadě nákladné léčby neplodnosti se ukázalo něco, co celému problému dalo úplně jiný rozměr. Její manžel podstoupil vasektomii ještě předtím, než se seznámili.

Případný dárce spermatu

Anonymka použila devětadvacet těhotenských testů a nespočet hormonálních injekcí. Nikdy jí své tajemství neřekl. Vysvětlil to tak, že svou manželku velmi miluje a bál se, že kdyby se to dozvěděla, opustila by ho. Přesto s ním zůstala, ale nastínila mu možnosti řešení jejich problému. Buď jeho operaci zvrátí, nebo najdou dárce spermatu.

iZdroj fotografie: Piqsels

Pokud by ani jedno z toho nefungovalo, přiklonila by se k rozvodu. „Miluji ho, ale jsem z toho úplně zničená. Kvůli jeho lžím jsem mám pocit, že by bylo lepší, kdybychom se nikdy nepotkali a nevzali se. Stále mohu sama najít vhodného dárce spermatu. Ostatně si myslím, že by to bylo nejlepší řešení.“ Takto popsala své pocity. Ve svém příspěvku také prosí čtenáře o radu a jejich názor na celou situaci.

Co byste dělali v ženině situaci?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články