Malého chlapečka se snažilo zachránit 35 lékařů, ale ani jeden si nevěděl rady. Pak dostala matka šílený nápad

Neobvyklý nápad matky zachránil jejího malého chlapečka, který trpěl nesnesitelnými bolestmi a kožní vyrážkou a puchýři.

Vrásčitý novorozenec pláče i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Říká se, že mateřská intuice bývá často velmi přesná. To dokazuje i příběh ženy, která díky šílenému nápadu zachránila svého malého synka. Žádná matka totiž nechce vidět své dítě trpět bolestí. Pokud se toho stane svědkem, představuje to pro ni ty nejhorší okamžiky v životě. I z toho důvodu a velkého zoufalství začala žena věřit přírodní medicíně a vyzkoušela ji na svém synkovi.

Nedokázalo mu pomoci ani pětatřicet lékařů

Když si Stephanie začala všímat vyrážky na kůži svého tříměsíčního synka Isaiaha, navštívila lékaře. Ten usoudil, že se jedná o ekzém a předepsal mu steroidy, které mu měly pomoci. Chlapcův stav se ale začal rapidně zhoršovat. Na jeho pokožce se začaly objevovat velké puchýře, které praskaly při sebemenším doteku. Jeho matka byla zoufalá z toho, že mu nemůže nijak pomoci, ani ho pořádně obejmout a držet v náručí.

Postupem času navštívili celkem pětatřicet různých lékařů, kteří tvrdili, že se skutečně jedná o ekzém, a dále předepisovali steroidy, na kterých se ale chlapec už stal závislým a při každém snížení dávky trpěl obrovskými bolestmi a neustále plakal a křičel. Web Mirror píše, že se tak stávalo většinou tehdy, když se jeho pokožka dotkla látky vyprané v pracím prášku či aviváži. Nejlépe se Isaiah cítil ve vodě, a tak jej matka i několik hodin koupala ve vaničce, aby si mohl odpočinout od bolestí a křiku.

Matka dala na svůj mateřský instinkt

Stephanie se rozhodla, že již dále lékaře poslouchat nebude, a přestala synovi steroidy podávat. Místo toho dostala šílený nápad, a to vyzkoušet homeopatické masti. Nejlépe chlapci udělala směs citronové trávy a zinku, jak zmiňuje i web DailyHealthPost. Po použití tohoto zázraku se jeho pokožka začala léčit. Sám dokonce ukazoval na nádobu s mastí, aby mu ji maminka natřela na kůži, mazlil se s ní, protože věděl, že mu dělá dobře.

ekzem iZdroj fotografie: Depositphotos

Postupem času zmizely z kůže puchýře i červené skvrny a chlapec se zcela uzdravil. Jeho matka tak chtěla ostatním ukázat, jak špatně mohou lékaři definovat problém a léky spíše uškodit. Velmi podporuje homeopatickou léčbu a přírodní medicínu. Ta skvěle funguje na kožní problémy. Několik způsobů, jak se zbavit akné, jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali.

Jak byste se zachovali na ženině místě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články