Lékař provedl císařský řez. V zápětí jen těžko mohl uvěřit tomu, co viděl, když dítě přišlo na svět. Celá lékařská komora je v rozpacích

Život umí být občas překvapující, ovšem to, co zažil doktor při císařském řezu, překvapilo naprosto všechny. Došlo k události, na jejíž vysvětlení je i medicína krátká.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento příběh naštěstí patří mezi ty, které mají dobrý konec. To ovšem nemění nic na tom, že se jej nikomu nepodařilo logicky vysvětlit a je považován skoro až za zázrak. Někdy se prostě stane, že vám život nastolí situaci, kterou si jen tak vysvětlit nedokážete, a ještě ji ani lidstvo není schopno nějak vysvětlit. Důležité ovšem je, že jsou všichni nakonec šťastní.

Celý příběh začíná velmi smutně

Jedná se o manžele Nicka a Brooklyn Schnarrovi. Ti měli již dvě zdravé dcery, když očekávali své třetí dítě, proto nikdo nečekal, že by mělo dojít k jakýmkoliv komplikacím. Bohužel jim doktoři museli sdělit něco strašného, co žádný rodič nikdy slyšet nechce. Jejich syn trpěl hydrocefalem, což je, laicky řečeno, příliš tekutiny v mozku.

iZdroj fotografie: Freepik

Rodiče byli odkázáni do dětské nemocnice v Cincinnati, jelikož tam jsou ti nejlepší specialisté na tuto nemoc. Bohužel i oni se nechali slyšet, že případ jejich nenarozeného syna je velice vážný a nevidí jej moc dobře. Manželka se rozhodla do města přestěhovat, aby tak byla nemocnici co nejblíže.

Jejich syn se ukázal být bojovníkem

Nick se mezitím snažil svou ženu pravidelně navštěvovat, starat se o obě dcery, a do toho ještě i vydělávat. Osmého července začala Brooklyn rodit. Ještě 15 minut před tím, než došlo k císařskému řezu, diskutoval Nick s doktory o tom, jestli mají použít dýchací trubici, a popřípadě ji odnést, pokud by nebyla pro syna potřeba.

iZdroj fotografie: Unsplash

A pak došlo k tomu momentu, kterému nikdo nechtěl věřit. Syn s narodil s křikem, jako každé druhé normální dítě. Pro rodiče to byl ten nejkrásnější zvuk, který mohli v tu chvíli slyšet. Nyní je už chlapec doma a spokojený se svou rodinou, doteď ovšem nikdo nechápe, jak je možné, že přežil.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články