Zábavný kvíz odhalí vaše zvířecí alterego a odkryje vnitřní sílu, kterou v sobě máte. Je to moudrost, kreativita, či vášeň?

Jestliže jste si někdy říkali, že byste raději byli zvířetem, máte alespoň šanci zjistit, jaké zvíře by to bylo. Jednoduchý kvíz prozradí, co ve svém nitru doopravdy vlastně jste zač.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento kvíz je docela jiný než ty ostatní. Ukáže vám totiž mimo jiné i to, jaké jsou vaše silné stránky a jak se v životě rozhodujete. Zjistíte díky němu více o tom, kým vlastně jste, a samozřejmě také to, jaké zvíře v sobě skrýváte. Stačí se jen upřímně rozhodnout, která slova na vás sedí.

Seznam slov, která vás mohou vystihovat

  1. Hranice, kreativita, mateřství, léčení, lunární záhady, síla, statečnost
  2. Transformace, světlo, velké změny, přechod, duchovní práce, vyjádření, kreativita, mír
  3. Intuice, magie, vnitřní vedení, lunární záhady, nezávislost, soběstačnost
  4. Projev, varování, proroctví, rovnováha, náprava nespravedlnosti, důvtip
  5. Dobrodružství, cestování, svoboda, moc, trpělivost, soucit, účel
  6. Kontrola, zkouška, úsudek, nedostatek upřímnosti, rivalita, požehnání, božský zásah, hojnost, vděčnost
  7. Komunikace, hravost, pozitivita, strategie, hudba a meditace
iZdroj fotografie: Unsplash

První slova značí medvěda, jehož sílou je ochrana

Medvědi, zvláště tedy medvědice, jsou považovány za Velké matky, protože poměrně dlouho zůstávají se svými mláďaty. Starají se o ně, ukazují jim svět a poskytují jim ochranu. A přesně ochrana je to, co sami hledáte a poskytujete všem svým blízkým okolo. Nikdy nikoho nenecháte bez pomoci a jste v tom stejně vytrvalí jako medvěd.

Motýli jsou lidé, kteří zvolili druhá slova

Síla motýlů spočívá ve změnách a transformacích. Mají totiž výjimečný dar měnit svou DNA tak, jak je to potřeba, a jsou tedy spojováni se vším, co značí změny v životě. V mnoha kulturách jsou považování za posly a často úzce spojováni s duchovním světem. A to stejné se týká i vás – dokážete se navázat na duchovní svět okolo vás a nebojíte se udělat nebezpečné změny.

iZdroj fotografie: Unsplash

Kočky jsou všichni, které vystihla třetí slova

Už od pradávna se ví, že například černé kočky pomáhaly čarodějnicím a byly velmi důležitými pomocníky v oblasti magie. V čarodějnictví se silně věří, že kočky dokážou vidět svět z nám neviditelných úhlů a všímat si duchů, duchovních forem a dalších entit. I vy dokážete proniknout bariérami a všímat si toho, co je skryto uvnitř. A máte také velmi velké nadání k astrální projekci, kterou byste mohli zkusit začít využívat.

Vrány jsou lidé, kteří si vybrali čtvrtý řádek

Jsou také velmi inteligentní stvoření a často byly spojovány se světem mrtvých. Tomu se nelze divit, protože byly obvykle zobrazovány, jak létají nad bojišti a hledají „jídlo“ zdarma. Možná cítíte potřebu se spojit se svými předky a právě díky vaší moudrosti k tomu nyní máte šanci. Oprostěte se od svých strachů a získejte svobodu. Máte na to, i když si možná nevěříte.

iZdroj fotografie: Unsplash

Pátý řádek vystihuje koně, jejichž sílou je vášeň

Koně byli lidmi vždy velmi milováni a uctíváni. Určitě znáte kentaury, kteří byli napůl člověkem a napůl koněm. Ti byli považováni za velmi chytrá stvoření s výjimečnými bojovými schopnostmi a lidé si jich vždy vážili. I vy v sobě máte sílu a hlavně vášeň, která vás pohání kupředu a dodává vám odvahu dosáhnout všeho, co zrovna chcete.

Šestý řádek značí myši, jejichž silou je požehnání

Mnoho lidí se myší bojí a snaží se jich zbavit. Je však pravdou, že v buddhismu byla myš prvním zvířetem, které reagovalo na Buddhovo volání. Je to také zvíře posvátné Apollónovi, jenž je bůh slunce a umění, a Ganéšovi, hinduistickému bohu požehnání. Pokud potřebujete vyčistit svou auru, zkuste začít jíst bazalku.

iZdroj fotografie: Unsplash

Delfíni jsou sedmí v pořadí

Vaše největší síla tkví v kreativitě. Delfíni jsou totiž považováni za hravé tvory s úžasnou schopností komunikace. Zároveň patří mezi savce, kteří vykazují známky vyšší inteligence. Jsou však také velcí válečníci. Lidé patřící meti delfíny nebudou váhat se originálně a stylově zbavit nepřítele. V běžném životě se zaměřte na to, abyste našli věci, které vás inspirují.

Jaké zvíře jste vy?

Zdroj: MagicalRecipesOnline

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články