Kotě zemřelo na rakovinu a bylo přineseno ke kocourovi, aby měl čas k pochopení a rozloučení. Ten se ho však snažil přivést zpět k životu

Když nám zemře někdo blízký, je to tragédie, smutná událost a chceme mít patřičný čas na to, abychom se s milovanou osobou rozloučili. To stejné pociťují i naši zvířecí mazlíčci. I oni potřebují čas na rozloučenou se zvířecím kamarádem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ať už mazlíčci nebo lidé, všichni máme potřebu se se svým blízkým zesnulým rozloučit. Jedná se o běžný postup, který nám usnadní se s danou situací vyrovnat. Jde o silně emotivní chvíli, kterou pociťují lidé, ale i zvířata. Poslední sbohem s kotětem jménem Chuey prováděli nejen lidští členové domácnosti, ale i ti zvířecí.

Zesnulé kotě Chuey

Kotě jménem Chuey onemocnělo rakovinou čelisti a bohužel svůj boj s tímto onemocněním prohrálo. Zasáhlo to nejen lidské členy domácnosti, ale i ty zvířecí. Chuey žilo po boku druhého kočičího kamaráda, a když Chuey zemřel kočičí přítel, nevěděl, co se to děje, byl zmatený. A proto nechal majitel zesnulé kotě ležet na bílé plachtě u kočičího kamaráda, aby měl čas k pochopení a rozloučení.

iZdroj fotografie: Pixabay
Některá zvířata mohou mít až neuvěřitelné vzájemné pouto

Jakmile duše zesnulé kočky odešla, přeživší nechápal. Polehával kolem místa, kde ležel zesnulý kamarád, byl zmatený a smutný. Nakonec kocour odešel a uložil se obličejem ke zdi, byl zarmoucený.  

iZdroj fotografie: Pixabay
Smrt domácího mazlíčka může zasáhnout každého

I kočka má city a cítí smrt

I kočky mají city, a když zemře páníček nebo zvířecí kamarád, dokáží truchlit. Dokonce je znám případ, kdy kočce a kocourovi pes zahubil několik koťátek a majitelé je zakopali na zahradě, kde zapálili svíčku a odešli. Kocour od koťátek přišel k hrobu svých koťat a upřeně zíral na plamínek svíčky a k hrobu nikoho nechtěl pustit – ležel tam dlouhé hodiny. Od té doby se nenechá pohladit od lidí. 

Zdroj: Rumble
Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Chemikálie jsou zbytečné. Ucpaný záchod se dá uvolnit pomocí obyčejného pytle na odpadky
Události247.cz
Události247.cz
Lidem teprv teď začne téct do bot. Operátoři se rozhodli, že jim zdraží volání
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Co je potřeba vědět o Crohnově chorobě: Zdraví může poškodit víc než srdeční infarkt, kouření zhoršuje příznaky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen