Tvrdí o sobě, že je mimozemšťan a našel příčinu pandemie koronaviru. I jeho ostatní výroky budí v lidech rozpaky

Koronavirus má podle něj jasný původ. Za vším vidí spiknutí a názor má na všechno, i když s ním málokdo souhlasí. Kontroverzní muž vyvolává otázky, které by jiného nenapadly.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Podle jeho názoru je v ženách i mužích maskulinita a ženskost. Prý stojí o lásku bez ohledu na pohlaví. Proto prý miluje svoji přítelkyni, ona totiž jeho kontroverzní názory bezezbytku chápe. Sám o sobě říká, že v něm je muž, žena a mnoho dalších věcí. Soudí o sobě, že je zajímavý člověk. Pro ostatní může být trochu zvláštní. Jeho výroky totiž mezi lidmi vyvolávají různé reakce.

Musíte být připraveni

Tento šaman mimo jiné doporučil, aby lidé odříkávali nejrůznější mantry, a tak se ochránili před virem. S tímto tvrzením přišel během pandemie koronaviru. Podle jeho názoru je důležité být v klidu a připraven, že když se něco stane, je nutné být připravený a zůstat v bezpečí. Své názory Durek Verrett sdílí také na sociálních sítích. Kromě vyjádření k pandemii je známý také svými prohlášeními o ženách. Řekl například, že ženy, které mají příliš mnoho sexuálních partnerů, mají určité otisky na vnitřní straně pochvy a je třeba je vyčistit.

Verrett se v jednom ze svých příspěvků vrací s prohlášeními, která zaujmou a vytvářejí rozdílné názory. Napsal opravdu zajímavý status, kde uvádí, že je kříženec vesmírné ještěrky a Andromedie a má v sobě prastaré duchy ze starého světa. „Jsme shluk bytostí, a to znamená, že jsme sem přišli, abychom vytvořili struktury, které pomáhají lidem k osvobození,“ napsal. Kromě toho také útočí na síť 5G, o níž se domnívá, že interferuje s našimi frekvencemi. Ti, kteří zotročují planetu, jsou podle něj ti šedí.

Pohled na 5G sítě

„Naučili se, jak zasahovat do našich frekvencí vysíláním konkrétních frekvencí, jako je 5G a vše, co je tam vloženo,“ napsal. Síť 5G se v minulosti stala obětí řady konspiračních teorií. V neposlední řadě mezi popírači koronaviru. Jedna z nich například tvrdí, že samotný 5G signál způsobuje onemocnění covid-19. Možná se vám toto tvrzení zdá úsměvné. Teorie je však rafinovaná. O spojitosti totiž v článcích hovoří také lékaři. Autoři sice často sami zdůrazňují, že fakta nejsou ověřená a jde o spekulace, ale teorie se přesto šíří nebezpečnou rychlostí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

K teorii přispěl americký akademik Thomas Cowan, odpůrce vakcinace a zastánce alternativní medicíny. I on dal pandemii za vinu právě 5G sítím. Podle jeho teorie signál 5G poškozuje buňky v lidském těle a ty v důsledku poškození vylučují koronavirus. „Virus není něco, co můžete chytit. Viry jsou jednoduše extrakty toxické buňky,“ citoval Cowan Rudolfa Steinera. V jeho díle však takovou zmínku nenajdete. Není tedy jasné, jak výrok vznikl, ale je nepravdivý a v žádném případě se neshoduje s tím, co o virech zjistila současná pokročilá věda.

Jaký je váš názor na 5G sítě a jejich vliv na naše zdraví?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články