Konec roku 2021 bude pro tato 3 znamení zvěrokruhu velmi špatný, buďte raději na pozoru

Pokud patříte mezi tato tři znamení, můžete se těšit na velmi náročný konec roku 2021. Hvězdy vám sice moc nakloněny nejsou, avšak jejich působení můžete zmírnit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Konec roku 2021 se pomalu blíží a s ním se pozvolna mění i postavení hvězd a planet. S ohledem na vznikající nové uspořádání nebeských těles mohou být pro některá znamení zvěrokruhu poslední měsíce současného roku velmi obtížné. Pokud jste se narodili ve znamení Blíženců, Lva či Štíra, měli byste zpozornět. Následující měsíce pro vás nebudou procházkou růžovou zahradou. Ovšem nemusíte se hroutit – se vším lze něco udělat. Když se dostatečně připravíte, jistě si zaručíte konec roku o něco příjemnější.

Štíři budou muset zvážit, s kým chtějí být

Lidé narození ve znamení Štíra patří mezi citově založené osoby. Často jsou ve vztazích velmi stálí a jedná se o spolehlivé a věrné partnery. To platí jak o milostných vztazích, tak o těch přátelských či kolegiálních. Nicméně s koncem roku můžete získat jinou představu o tom, s kým chcete nadále avizované vztahy udržovat. Než jakoukoli změnu provedete, měli byste si ovšem položit ruku na srdce a opravdu se zamyslet, zdali je to to, po čem toužíte a zdali toho nebudete později litovat.


iZdroj fotografie: Pixabay

Lvi se musí naučit neignorovat svoji intuici

Pokud jste se narodili ve znamení Lva, jste často velmi sobečtí a panovační. Na druhou stranu máte skvělé předpoklady pro to být dobrým vůdcem. Pokud ovšem přijde na intuici, tak se podle ní neřídíte vždy. Pod jejím vlivem jednáte tehdy, může-li vám to přinést nějaký úspěch či satisfakci. Nicméně vězte, že pokud budete svoji intuici v ostatních případech ignorovat i koncem letošního roku, může vás potkat řada nepříjemností. Ale pokud ji přijmete a otevřete své srdce, bude váš život ihned snazší a naplněnější.  


iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci budou zpytovat svědomí

Lidi narozené ve znamení Blíženců čeká v posledních třech měsících roku 2021 přemíra emocí. Ty se na vás povalí na každém rohu a budou vás nutit přezkoumávat a dořešit dávno zapomenuté události a staré křivdy. Vězte, že cokoliv, co jste se snažili v minulosti zamést pod koberec, na vás znenadání vykoukne a donutí vás zpytovat svědomí. Ačkoliv bude někdy obtížné se s těmito emocemi vyrovnat, když je zvládnete, proděláte obrovský duchovní vývoj a do nového roku vykročíte odhodlanější a silnější.


iZdroj fotografie: Pixabay

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 3214 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná