Zvolte dveře, kterými se vydáte na cestě životem. Prozradí vám, jaký bude závěr roku 2021

Než se nenadějeme, nastane konec roku 2021. Snad každého dozajista zajímá, jak právě jeho rok skončí. Vyberte si jedny dveře a zjistěte odpověď.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je neuvěřitelné, jak rychle čas letí. Za několik týdnů skončí rok 2021 a to se může zdát, že teprve nedávno začal. Mnohé určitě zajímá, jak pro ně skončí. Vyberte si jeden ze šesti obrázků dveří, u nichž se právě tuto informaci můžete dozvědět. Tak které dveře jsou vašemu srdci nejblíže?

První dveře

Výzvy, kterým jste letos čelili, budou na konci tohoto roku za vámi. Musíte však být připraveni vstoupit do roku 2022 plni příslibu a vzrušení. Budete se soustředit na řešení problémů a vždy dosáhnete těch nejlepších výsledků. Na Nový rok se probudíte šťastní a nadšení. Jako lusknutím prstu zapomenete na všechny problémy z předešlého roku a zaměříte se pouze na pozitivní věci, které si pro vás ten nový přichystal.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Druhé dveře

Nový rok pro vás bude opravdu skvělý. Můžete s klidem odložit všechny své starosti a obavy a těšit se na změny, které vás nejspíše čekají. S úsměvem se ohlédnete za minulým rokem a s ještě větší radostí se budete těšit na ten nový. Rok 2022 pro vás bude vážně skvělým obdobím plným štěstí, lásky a vzrušení.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Třetí dveře

Za rokem 2021 se ohlédnete se spokojeností a štěstím. Dokázali jste se zbavit veškerého stresu, který vám osud hodil do cesty, a jste připraveni chopit se naděje a lásky roku 2022. Procházeli jste rokem 2021 s takovou jistotou, jakou jste ještě nikdy před tím nezažili. V následujícím roce budete přímější než kdy dříve.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Čtvrté dveře

Váš nový rok je připravený na úspěch, štěstí a lásku. Loučíte se se vším negativním a vítáte všechny pozitivní změny, které na vás čekají a zlepší váš život. Na konci roku se budete cítit lépe než kdykoliv předtím. Budete důvěřovat svým instinktům a čelit všem problémům, jichž jste se dosud obávali. Uvidíte na sobě a na ostatních jen to dobré.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Páté dveře

Když se ohlédnete za minulým rokem, s úsměvem a jistotou můžete říct, že ten příští bude ještě lepší. Rok 2022 pro vás bude rokem lásky, štěstí a míru. Na jeho konci budete čelit takovému štěstí, o kterém jste nikdy ani nesnili. Uvolní veškerou vaši tíhu a bolest a budete se moct směle vydat do nového roku.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Šesté dveře

Rok 2021 pro vás bude končit špatnou zprávou. Ale na druhou stranu ten nový bude plný štěstí a míru pro vás i vaše blízké. Ve vašem životě je teď všechno v naprostém pořádku, ale nový rok bude plný ještě větší lásky a úspěchů. Rok 2022 bude pro vás nejslibnějším obdobím plným lásky a vzrušení. Doufali jste přesně v tohle?


iZdroj fotografie: Depositphotos

Zdroj: Buzzfeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 923 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná