Do léčby své kočky investovala spoustu peněz. Netušila, že zvíře jen simuluje, aby si získalo její pozornost

Domácí mazlíčci dokáží být nesnesitelně svéhlaví a dost vynalézaví, když se snaží dosáhnout svého. Nervová soustava jejich páníčků často dostává pořádně zabrat.

                   

Kočky jsou nezávislá, rozmarná a tak trochu tvrdohlavá stvoření, která svým majitelům občas dávají pořádné kapky. Přestože se může zdát, že roztomilí chlupáči lidské spolubydlící s nevalným zájmem přehlížejí, ve skutečnosti o jejich pozornost stojí. Vyprávět by o tom mohla milovnice zvířat, která sdílí domácnost s pejskem a tříletou kočičkou. Musela totiž zbytečně vyhodit hromadu peněz, protože její čtyřnohá společnice nabyla dojmu, že si jí dostatečně nehledí.

Najednou začala kulhat a neustále mňoukat

Vychytralá tříletá kočka Abby se rozhodla domoci se svého u paničky osmadvacetileté Britky Sidney Morganové poněkud kuriózním způsobem. Z ničeho nic začala jednoho dne špatně chodit a zoufale mňoukat. Na první pohled ale nebylo žádné zranění vidět. „Neměla nic nateklého, zkontrolovala jsem jí packu a žádné zranění jsem nenašla,“ cituje znepokojenou majitelku kočky server Mirror s tím, že nakonec zavolala veterináři.

Dokonalé přátelství mezi kočkou a psem. Fenka přijala nalezené kotě za svého menšího bratříčka

Žádný majitel domácího mazlíčka nemůže vidět, jak jeho svěřenec trpí. Odborník jí však doporučil, aby vyčkala, že to nemusí nic znamenat. Jenže uplynuly dva týdny a stav milované Abby se nelepšil. Neustále kulhala a srdceryvně mňoukala. Její panička si podle serveru Newsweek myslela, že si zřejmě při skoku zlomila tlapku. Jenže rentgen ani vyšetření krve žádný problém neodhalily. Nepomohly ani léky na bolest.

Ukázalo se, že zvíře jen simulovalo

Po třech návštěvách veterináře, které ženu stály v přepočtu přes 23 tisíc korun, nebyla o moc moudřejší než na začátku. Postupně jí ale začalo docházet, že její kočka je jen výtečná herečka, která prostě žárlí. Podivným chováním se dožaduje více pozornosti a lásky. „Vše se odehrálo v době, kdy byl nemocný i můj pes, a tak jsme si začali postupně uvědomovat, že ho Abby napodobuje kvůli pozornosti,“ řekla webu majitelka.

@sydnimini Spent $1K to find out she just wanted more attention 😅 #catsoftiktok ♬ Angel – Sarah McLachlan

Roztomilá chlupatá simulantka, kterou si žena vzala z útulku, je prý velmi chytrá. Morganová je přesvědčená, že Abby neuniklo, jak moc se kvůli jeho zranění věnuje psovi. Takovou péči chtěla také, a tak začala předstírat, že kulhá. Majitelka se jí teď víc věnuje a špatná chůze je tatam. Nezmizela však napořád. „Kdykoli vidí, že se mazlím se psem, začne znovu předstírat kulhání,“ dodala Morganová.

Co si myslíte o zajímavém chování kočky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články