Kočka se domů vrátila s ručně psaným vzkazem na obojku. Při jeho čtení majiteli přejel mráz po zádech

Majitel kočky, která domů přišla velmi pozdě v noci, si všiml, že má na obojku ručně psaný vzkaz. Byl velice překvapen.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Asi každý z vás už někdy na ulici potkal malé koťátko, které se potulovalo a vypadalo, že nemá domov. Kočky totiž mohou spát celý den, pak vstát a jít se někam projít. Jejich majitel ani nemusí vědět, kam se vydaly. Přesně to se stalo jednomu muži, jehož kočka se vrátila pozdě v noci. Na obojku měla připevněný ručně psaný vzkaz.

I kočky se musí venčit

Pro majitele kočky je velmi důležité, jestli se rozhodnout pustit svého mazlíčka ven, nebo nikoliv. Obě možnosti mají totiž své výhody i nevýhody. Je velmi důležité respektovat potřeby a osobnost zvířete. Pokud žijete ve městě, je velmi nebezpečné pustit kočku ven, protože ji může na každém rohu něco srazit. Jestli však bydlíte mimo město, může váš mazlíček lézt po stromech a být spokojený.

Tato kočka se jednoho dne vrátila domů a za obojkem měla jakýsi vzkaz. Kočička se jmenuje Nala a všichni sousedé ji velmi dobře znají. Je to totiž dobrodružná zvíře, které miluje pobyt venku po večerech. Jedné noci se vrátila domů s lístkem na obojku. Její majitel si papírek rozbalil a se zájmem přečetl. Nakonec se rozhodl, že vzkaz nasdílí na svých sociálních sítích.

Dojemný vzkaz za obojkem

„Nevím, komu tato kočička patří, ale chodí k nám každý týden. Obvykle mňouká před našimi dveřmi, dokud ji nepustíme dovnitř. Chodí po domě, jako by byl její. Stojí u lednice do chvíle, než jí já nebo manžel nedáme něco dobrého. Každý týden se velmi těšíme na tyto její krátké návštěvy. Letos jsme totiž ztratili kočičku, které bylo 21 let.“

iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž se nejprve bál, aby v dopise nebyl nějaký výhružný vzkaz. Ne každý člověk je zvědavý na cizí kočku u sebe na zahradě. Evidentně se však sousedé na jeho mazlíčka vůbec nezlobí. Vlastně to znamenalo, že kočka k nim může přijít, kdykoliv jen bude chtít. V dolní části dopisu bylo také namalované malé kotě.

Pouštíte svou kočku ven, nebo je jen domácí?

Zdroj: TheGuardian

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám