Poslední superúplněk tohoto roku vychází na pátek 29. září. Všem znamením zvěrokruhu by měl přinést pozitivní změnu

Poslední superúplněk tohoto roku se uskuteční v pátek 29. září. Těšit se můžete na pozoruhodnou přehlídku planet naší sluneční soustavy.

Superúplněk i Zdroj fotografie: Freepik
                   

V pátek 29. září dojde ke spojení dvou největších planet naší sluneční soustavy. Těmi jsou Jupiter a Saturn. Tomuto speciálnímu zářijovému úplňku říkáme Harvest Moon. Celý úkaz doprovodí pomyslná přehlídka ostatních planet na obloze. Poslednímu superúplňku předcházely tři další, všechny se uskutečnily v průběhu letních prázdnin. Jedním z nich byl například Modrý úplněk.

Spirituální význam astrologie

První místo v přehlídce zabere již zmíněný Saturn. Měl by se umístit v prostoru souhvězdí Vodnáře. Následovat bude Jupiter, který se usídlí v souhvězdí Berana. Poslední planetou této přehlídky bude Merkur. Ten je velmi těžké zaznamenat. Pokud zmeškáte celý jev Harvest Moonu, budete muset poměrně dlouho čekat na další. Příští rok nás čeká o dva superúplňky méně.

Jeden se uskuteční 18. září příštího roku, ten druhý až 17. října. Tento zážitek byste si tak neměli nechat ujít ani letos, jelikož kdy jindy budete mít šanci zhlédnout dokonce tři jasné planety? Zmíněné datum má také svůj spirituální význam. Nadšenci do astrologie si rozhodně přijdou na své. Superúplněk vám dá možnost nahlédnout do toho, co teprve přijde. A na to se vyplatí zaměřit.

Finance a rodinné problémy

Berani budou mít možnost si prohlédnout zrcadlo sebekontroly. Dostanou tak odpověď na otázku, zda jejich svět není příliš malý. Býci odhalí dlouho schovaná tajemství a kromě toho přijdou o pár iluzí. Blíženci konečně odhalí svou touhu po smysluplnějších vztazích. Raky čekají zásadní změny v kariérním růstu. Ať už chtějí, či ne. Lvi poznají, že nezáleží na maličkostech, každý problém má své řešení. Panny se naučí mluvit o svých problémech a strastech.

Vesmír okolo Země iZdroj fotografie: Depositphotos

Váhy čekají hotové návaly kreativity, která jim přinese do života nové nápady. Štíři pravděpodobně přehodnotí svou tvrdohlavou povahu. Střelci objeví svého dobrodružného ducha. Kozorohové se zaměří na řešení svých rodinných problémů. Vodnáři se ponoří do témat, s nimiž se nikdy předtím nesetkali. A Ryby provedou zásadní změny ve svém finančním hospodaření. Každé znamení zvěrokruhu si tak přijde na své.

Jak se těšíte na to, co vás dle tohoto horoskopu čeká?

Zdroj: Space, WMagazine
Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články