Kamioňák nedostal zaplaceno za přesčasy, a tak se šéfovi pomstil scénou jako z filmu. Podle některých lidí to přehnal

Pohár trpělivosti řidiče kamionu pomyslně přetekl a on se rozhodl, že už po sobě nenechá šlapat. Originální pomsta ho však může stát víc, než původně čekal.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na sociálních sítích se objevila fotografie vozu značky Ferrari, na jehož střeše parkuje kamion. Fanoušci luxusních vozů zaplakali, ostatní sledující zajímal příběh odehrávající se na pozadí tohoto snímku. Nejdůležitější postavou celého sledu událostí je řidič kamionu. Ten se totiž odmítl smířit s myšlenkou, že jej jeho zaměstnavatel pouze využívá. Vymyslel originální pomstu.

Rozporuplné názory

Celý čin má jeden velký háček. Řidič aktuálně čelí obvinění z trestného činu. Když se uživatelé sociálních sítí dozvěděli prvotní informace o snímku, mysleli si, že šlo o nehodu. Že řidič přecenil své schopnosti. O to víc je překvapilo, když se dozvěděli pravý motiv jeho činu. Tou byla msta. V sekci komentářů se rozpoutala diskuze s rozporuplnými názory. Autor fotografie nenechal diskutující dlouho čekat.

K příspěvku přidal očekávané osvětlení celé situace: „Majitel společnosti se rozhodl nedat svým řidičům jejich mzdy, a tak jeden z nich zaparkoval kamion na jeho vůz. Prostě ho tam nechal stát.“ Pro někoho se stal řidič rázem hrdinou. Komentující obdivovali jeho odvahu a smysl pro spravedlnost. Sledující se rozdělili do několika skupin podle názoru na fotografii.

Trestný čin

Autor přilil olej do ohně citací lakomého majitele dopravní společnosti: „Nejezdím všemi svými drahými auty, protože se nechci chlubit svým bohatstvím svým spolupracovníkům. Nechci, aby kluci věděli, že jim neplatím navíc.“ Někteří komentující se začali o řidiče bát: „Za předpokladu, že je příběh pravdivý a řidič to udělal schválně, tak jde o trestný čin. V závislosti na tom, kde se to stalo, může skončit ve vězení.“

Disgruntled trucker runs over boss’s Ferrari GTC4Lusso after he was allegedly promised a truck & didn’t get it 🤣🤣😂 I…

Zveřejnil(a) Worldwide Nature dne Pátek 8. května 2020

Vzápětí přibyl další negativně myšlený komentář: „Proč se to někomu líbí? O téhle historce nevíme nic, kromě toho, že řidič už není nadále zaměstnancem této společnosti. S největší pravděpodobností šéfovi kvůli krizi nezbývají peníze. K čertu s takovými zaměstnanci. Řidič se choval jako malé a vzteklé dítě. Doufám, že reakce bude podle zákona.“ Většinu příspěvek aspoň pobavil.

Jaký máte názor na tuto pomstu vy?

Zdroj: MotorShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství