Eva Decastelo drze vytípla volání od Jiřiny Bohdalové. Později se musela velikánce omluvit

Moderátorka Eva Decastelo se dopustila jemného faux pas, když odmítla hovor Jiřiny Bohdalové. Málem přišla o velkou příležitost.

Eva Decastelo a party pozadí i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Na prvním kanálu České televize bývá vysílán již od roku 2011 pořad s názvem Hobby naší doby. Už podle svého názvu je pořad zaměřen na různé koníčky. Epizody jsou obvykle dlouhé okolo půl hodiny, která přináší inspiraci a nápady, jimiž můžete zaplnit svůj volný čas. Nová epizoda vychází každý týden v sobotu a pokaždé se jí účastní speciální hosté.

Zkušenosti s moderováním

V souvislosti se speciálním hostem se na scénu dostává poměrně omílaná moderátorka Eva Decastelo. Eva se dostala do popředí hlavně v době covidu, kdy na svém instagramovém profilu publikovala fotografie ze svého otužování. Mnohdy se nebála zveřejnit ani své videozáznamy a postavu v titěrných plavkách, které zvýrazňovaly vnady, na něž je moderátorka velmi pyšná.

V minulosti se Eva několik let věnovala také pornoprůmyslu. Poté se však začlenila do médií a televize. Tak získala zkušenosti s komunikací s lidmi a uváděním nejrůznějších událostí. Vzhledem k tomu, že kromě otužování žádnou speciální aktivitu neprovozuje, nikdy by ji nenapadlo, že bude vybrána jako host již zmíněného pořadu Hobby naší doby.

Omluva za odmítnutí

Vybrala si ji hlavní osobnost tohoto seriálu, tedy Jiřina Bohdalová. Když velikánka Evě volala, tak si Eva myslela, že jde o nějaký omyl a hovor odmítla. A tak skončil jakýkoliv návrh na její členství v pořadu. Jiřina však situaci nenechala ladem a pravděpodobně kontaktovala dalšího moderátora Libora Boučka. Ten neváhal a okamžitě volal Evě s vysvětlením onoho hovoru.

Jiřina Bohdalová dělá rozhovor s Evou Decastelo iZdroj fotografie: Nextfoto

Decastelo kontaktovala Jiřinu nazpátek a musela připojit omluvu za své předešlé odmítnutí. Eva následně vystoupila v dalším dílu Hobby naší doby. Tento malý incident je důkazem, že nedorozumění vznikají i mezi slavnými osobnostmi českého showbyznysu. Nezbývá, než si dobře rozmýšlet, komu telefon zvednout a komu radši ne. Takové rozhodnutí je už na každém z vás.

Jakého hosta byste v pořadu rádi viděli?

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články