Dětskou hru se švihadlem předvedli v neobyčejném provedení a v 5 lidech. Už po 3 sekundách diváci jásali

Talentovou soutěž zcela ovládla pětice mladých lidí, která si připravila taneční vystoupení se švihadly. Všem vyrazili dech a nakonec si užili obrovský potlesk publika.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V nejrůznějších talentových soutěžích se každý rok předvedou tisíce vystupujících, ale jen opravdu málokdo se zapíše do paměti diváků. Této pětici původem z Tokia se to ale povedlo. V populární soutěži předvedli perfektní výkon, když se rozhodli zkombinovat tanec s přeskoky přes dvě švihadla. Byli dokonale synchronizovaní a všem přinesli dobrou náladu.

Věnují se speciálnímu stylu

Když skupina vstoupila na osvětlené pódium, sdělila nejprve ostatním, že vystupují pod názvem Waffle. Jedna z porotkyň okamžitě vykřikla: „Mňam!“ Věnují se speciálnímu stylu skoku přes švihadlo, který se nazývá „Double Dutch“. Používají se při něm dvě dlouhá švihadla, přes která skáče najednou jedna, nebo i více osob.

Sladili se do retro stylu

Pozornost diváků ihned upoutalo také jejich oblečení, které bylo sladěné do pastelových barev. K barevným svrškům zvolili světlé kalhoty a černé boty, takže vypadali skutečně stylově. Jako hudební doprovod jim sloužila světoznámá píseň „Let’s Groove“, která zaručila skvělou atmosféru v celém sále. Velká část publika si u tance prozpěvovala.

iZdroj fotografie: Piqsels

Někteří pracují v kanceláři

Během dechberoucího vystoupení mohlo mnoho lidí napadnout, že nad nacvičením takového čísla musí všichni členové skupiny trávit dlouhé dny. Není tomu ale tak, ačkoliv dva členové se věnují tanci, herectví a akrobacii, zbylí tři pracují v kancelářích. Jednoduše ale dělají to, co milují, přestože mají také svou běžnou práci ve firmě, čímž si získali sympatie mnoha lidí.

Lidé byli v šoku

Když začali tancovat, z hlediště se okamžitě ozval jásot. Tak vysokou míru synchronizace a obrovské množství akrobatických prvků nikdo nečekal. Tanečníci skákali přes dvě švihadla s naprostou jistotou a s přesnými intervaly, takže vše proběhlo hladce. Pro spoustu lidí tato skupina posunula skákání přes švihadlo na zcela novou úroveň.

Co říkáte na toto skvělé vystoupení?

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti