Jak Sabina Laurinová zvládá výchovu dcer: „Vše je o komunikaci. Občas mi rupnou nervy a zařvu“

Sabina Laurinová je pyšnou mámou dvou dcer. Nyní poskytla novinářům rozhovor, kde se rozpovídala o tom, kam se v životě chystají, ale také o výchově. Dala i radu pro ostatní rodiče.

Sabina Laurinová v šatech i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Slavná herečka Sabina Laurinová vychovává dvě krásné dcery, které ji často doprovázejí na společenských akcích. Starší dceru Valentýnu, jíž je nyní 20 let, má s frontmanem kapely Kabát, Josefem Vojtkem. Mladší Máju, které je 14 let, zase se stomatologem Karlem Kameníkem. V jejich domácnosti ale mezi třemi ženami občas zavládne napjatá atmosféra.

Vyrůstají jen spolu

Ačkoliv Sabina Laurinová za život vystřídala mnoho mužů, žádný vztah jí dlouho nevydržel. Nyní žije s dcerami sama, což někdy přináší problémy a neshody. Jsme holčičí rodina a to dá docela zabrat. Každý věk přináší něco jiného. Každá jsme jiná. Povahové i vizuální rysy se občas setkají, ale potom se zase rozejdou. Každá máme něco ze sebe,“ řekla pro server Lifee.

Dcera jde v jejích šlépějích

Vypadá to, že starší dcera Valentýna po mamince podědila její herecký talent. Od září se vydá studovat DAMU, kam ji nedávno přijali. Na rozdíl od ní mladší dcera Mája k umění tak blízko nemá. Nyní je v osmé třídě a příští rok ji čekají přijímací zkoušky na střední školu. „Má ráda moji profesi, ale nemyslím si, že to bude její cesta,“ řekla pro Extra Laurinová.

Náročná puberta

Jelikož Mája nyní prochází dospíváním, což je období náročné jak pro mladého člověka, tak pro jeho okolí, zeptali se novináři i na toto téma. Sabina Laurinová prozradila, že nejdůležitější je podle ní komunikace a důvěra mezi matkou a dcerou. Je dobře, že se Mája má se svými problémy komu svěřit. Laurinová navíc přiznala, že ví, že i její maminka si s ní zažila své.

Sabina Laurinová iZdroj fotografie: Nextfoto

Někdy i zahřmělo

Pokud už dojde na nějaký problém, snaží se Laurinová zachovat chladnou hlavu, ne vždy se to ale podaří. „Myslím si, že i když nastal nějaký problém v rodině nebo mezi námi, tak jsme si to vždy vyjasnily. Někdy i zahřmělo, někdy to bylo v poklidu. Já se snažím věci řešit diplomaticky, ale někdy člověku rupnou nervy a zařve,“ řekla se smíchem Extra. Pokud toto období zažívají i jiní rodiče, vzkazuje jim herečka tuto radu: „Jediný recept je dvakrát se nadechnout a říct si, že zítra bude lépe.

Jaký styl výchovy dětí zastáváte vy?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články