Pětiletý chlapec přišel na inovativní způsob zavazování bot a stal se rázem hitem internetu. Podívejte se, třeba to pomůže vám i vašemu dítěti

Matka natočila svého syna ve chvíli, kdy si zavazoval tkaničky u bot. Našel si vlastní způsob, jak na to, a možná, že i vaše dítě to bude dělat takto.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Můžete si myslet, že takové video by si měla matka nechat ve svém telefonu, že ostatní lidi to nezajímá. Ale za jeden týden dosáhlo video pětiletého chlapce, který si zavazuje boty, více než 10 milionů shlédnutí. A jeho maminka se na to určitě také dívá znovu a znovu, ale díky tomuto videu se možná i více dětí naučilo zavazovat tkaničky u bot.

Chlapeček byl frustrovaný z normálního vázání bot

Chlapec hned na začátku videa řekne, že se jmenuje Colton a představí světu nový způsob, jak zavázat boty. No a potom už začne trpělivě předvádět to, co umí. Coltonova matka Ashley řekla, že byl frustrovaný z normálního vázání bot, protože je levák a to, co je k normálnímu vázání bot třeba, se mu obrátilo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tento nový trik ho naučil nový přítel matky

Jednoho dne za ní přišel její přítel a řekl jí, že jeho syn byl ve stejné situaci, dokud se nenaučil tento nový trik. Začne tím, že konce každé tkaničky zapíchne do boku boty a tím se vytvoří velké dvě poutka. Poté poutka jednoduše překříží a dvakrát sváže dohromady na dvojitý uzel. Je přinejmenším zajímavé, že tohle video vidělo tolik lidí a myslíme, že jsou všichni vděční matce, která to sdílela na sociálních sítích.

Pomohl i starším lidem

Přestože tento trik nemusí být pro každého nový, obdržela matka tohoto chlapce tisíce komentářů, které jí děkovaly a video bylo několikrát sdíleno. Jedné padesátileté paní tohle video taky pomohlo. Dostala mrtvici a jediná věc, kterou nemohla udělat, bylo zavázaní bot. A pomocí tohohle videa se to opět naučila. Skvělé, že?

Zdroj: Today

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články