Jak Agáta Hanychová vybírá dárky pro rodinu: „Moji bratři jsou tak chudí, že když jim dám litr, tak jsou spokojení“

Agáta Hanychová se tentokrát médiím svěřila, co kupuje za dárky svým bratrům Vincentovi a Cyrilovi a jak probíhají rodinné návštěvy.

Agáta Hanychová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Agáta má dva nevlastní bratry, s nimiž má společnou maminku, herečku Veroniku Žilkovou, avšak rozdílné otce. Otcem bratrů byl hereččin druhý manžel, stavař Martin Navrátil, zatímco otcem Agáty je český reklamní režisér Jiří Hanych. Oba bratři jsou podle jejích slov nenároční a chudí. Proto má pro ně jedna dvě vymyšlený dárek, který je praktický a vždy potěší.

Bratři kráčejí v uměleckých šlépějích

Rozhovor poskytla pro časopis Instinkt, a jak patří mezi modelčiny zvyky, byl myšlený především v nadsázce. „Moji bratři jsou tak chudí, že když jim dám litr, tak jsou spokojení. Jaromírovy děti jsou skromné a moje děti rozmazlené. No, jako není to jednoduché,“ prozradila v rozhovoru. Oba dva bratři jsou po mamince ukotvení v umělecké branži, mediálně však zůstávají ve stínu své nevlastní sestry Agáty.

Mladší Vincent je český divadelní a filmový herec. Má za sebou role především v komediích, televizních filmech nebo seriálech. Starší Cyril působí jako překladatel, autor divadelních her a básník. Ačkoliv se každý vydali jiným směrem, mají v sobě umělecké geny, které nezapřou. Všechny děti Veroniky Žilkové navíc mají cítění pro rodinu a často se navzájem navštěvují.

Veronika Žilková a Cyril Navrátil iZdroj fotografie: Nextfoto

Rodina na prvním místě

Agáta například všechny pohostila na svoje 38. narozeniny: „Měli jsme oslavu, bylo to čtrnáct dní po porodu. Bylo to takové komornější, bohužel pršelo, ale byla tam celá moje rodina. Jaromír vařil,“ uvedla v rozhovoru. Zdá se, že rodinný typ je i Agátin současný partner, mediální magnát Jaromír Soukup, který se o ni a o jejich společnou novorozenou holčičku Rozárku stará, co mu síly stačí.

„Já se bohužel pracovních povinností vzdát nemůžu. Bohužel není možné, abych byl teď třeba měsíc doma, což mě samozřejmě netěší. Proto se snažím večery a víkendy dělat, co můžu, abych to dohnal a Aguš trochu pomohl,“ řekl Jaromír pro stejnojmenný časopis. Vypadá to, že Jaromír Soukup tedy funguje jako otec a partner na sto procent a vytváří pro své blízké perfektní rodinné zázemí.

Kdo z dětí Veroniky Žilkové je vám nejvíce sympatický?

Zdroj: Extra, ČSFD, Dilia
Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články