Jack Nicholson zjistil, že jeho sestra je ve skutečnosti jeho matka. Informaci poprvé slyšel od novinářů

Světoznámý americký herec odhalil temné tajemství své rodiny. Zjistil, že jej rodiče celou dobu obelhávali a vše je jinak, než si celý život myslel.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jack Nicholson, trojnásobný držitel filmové ceny Oscar a jeden z nejvíce oceňovaných herců světa, přišel na děsivé zjištění. Členové jeho rodiny jej celý jeho život úmyslně drželi ve lži, aby se nedozvěděl tato šokující fakta o svých rodičích a sestře June, která vlastně vůbec nebyla jeho sestrou. Skandální příběh otřásl Hollywoodem.

Zlomené srdce a zoufalé řešení

Mladičká tanečnice a herečka June začala ve 30. letech minulého století randit s mužem jménem Don Furcillo-Rose. Naprosto bezhlavě se do něho zamilovala a po krátké době vztahu s ním otěhotněla. Doba byla však jiná a bohužel spolu tato dvojice nemohla zůstat dlouho.

Don Furcillo se zrovna snažil rozvést se svou tehdejší manželkou. Ačkoliv bylo skoro vše vyřízeno, rodiče June zakázali s ním být. Ethel May a John Nicholson, tedy rodiče June, se domluvili se svou druhou dcerou Lorraine, že dítě June vychovají jako vlastní. Za pár týdnů se June narodil malý Jack, ale jako jeho matka nadále vystupovala Ethel May.

Vyrůstali jako sourozenci

Jack Nicholson tedy celé dětství strávil ve společnosti dvou dívek –⁠ June a Lorraine, které považoval za své starší sestry. Ethel May všem řekla, že je Jackova matka. Takto také podepisovala všechny dokumenty u lékařů a ve škole. Jelikož doba byla jiná, nikdo se neměl šanci nic dozvědět a Jack dlouhá léta nic též nevěděl.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vypátrali to novináři

Velké tajemství bylo odhaleno až o mnoho let později, kdy Jack podával rozhovor o svém nejnovějším filmu. Reportéři vypátrali, že jeho matkou byla ve skutečnosti jeho sestra June, a rozhodli se to Jackovi sdělit. Jeho reakce je tehdy velmi zaskočila.

„Musím říct, že toto zjištění je pro mě velkým překvapením, ale nenazval bych ho traumatizujícím. Přeci jen, já už jsem dospělý a mám vlastní život, vlastně mi je nyní mnoho věcí daleko jasnějších. Rozhodně se necítím zrazen svou rodinou, jsem jim spíše vděčný za to, že mi dali takovou šanci,“ shrnul Jack své myšlenky.

Co byste dělali, kdybyste zjistili tuto věc?

Zdroj: CheatSheet
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články