Zpívající zdravotník hrdinou dne. Své pacienty dokáže odreagovat a připravit na sál vždy s úsměvem. Je inspirací pro nemocniční personál

Pokud přijde pacient do nemocnice, tíží ho především negativní myšlenky o tom, co se s ním nyní stane. Situaci však hravě řeší tento muž, který každému zpívá.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Práce zaměstnanců, kteří slouží v nemocnici, je pro mnohé pacienty zásadní a dokáže jim zachránit život. Tito lidé pro ně pracují ve dne i v noci, a proto si každý z nich zaslouží vzdát hold a respekt. Avšak tento muž, jenž pracuje již přes třicet let v bostonské nemocnici, se od všech ostatních odlišuje svojí taktikou, jíž uklidňuje nové pacienty. Namísto pouhých slov jim totiž vždy začne zpívat, aby se přestali zabývat negativními myšlenkami.

Vždy, když přepravuje pacienty, jim zpívá, aby zůstali klidní

Když vstoupí nový pacient do jakékoliv nemocnice, vždy se záchranáři musí zachovat tak, aby člověka nevystavovali velkému stresu a nezahrnovali ho možnými negativními důsledky. V mnoha případech totiž lidé jednají zbrkle a tvrdohlavě, aniž by si to uvědomovali. Mohou za to například sedativa nebo jiné látky, jimiž záchranáři zmírňují pacientovu bolest. Ačkoliv uklidnit situaci není mnohdy jednoduché, vždy existuje nějaké řešení. 

iZdroj fotografie: Pixabay

S jedním takovým však přišel svědomitý zaměstnanec bostonské nemocnice, o němž nyní ví snad celý internet. Lindon Beckford zde slouží již více než 31 let a každý jeho kolega jej považuje za svědomitého člověka, který věnuje své práci jak čas, tak i srdce. Lindonova práce je přepravovat pacienty mezi operačními sály a nemocničními pokoji. V těchto chvílích jsou nejvíce nervózní. Jeho taktika však funguje skvěle, pacientům totiž zpívá.

Lindon tráví čas s pacienty trošku jinak než ostatní

Lindon Beckford se rozhodl strávit čas s pacienty poněkud jinak než ostatní. Namísto věčného ticha nebo klišé otázek se snaží pacientům zpříjemnit čas tím, že jim zpívá jeho oblíbené písničky. Vždy, když vidí někoho nového, kdo musí jít na sál a podobně, řekne mu s klidným hlasem: „Jmenuji se Lindon a vezmu vás zpět do vašeho pokoje“. Poté začne danému člověku zpívat svým nádherným hlasem a snaží se ho alespoň trošku rozveselit.

Lindonova taktika se stala v poslední době senzací po celém internetu. Je naprosto krásné, když člověk dává do své práce něco navíc a potěší tím ty, kdo to v danou chvíli nejvíce potřebují. Lidé komentují takové chování zásadně pozitivně a podle všeho se ještě nenašel nikdo, komu by jeho zpěv vyloženě vadil. Je to právě vždy spíše naopak.  

Zdroj: Daily mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články