Indiánský horoskop otevřeně a bez okolků odhalí vaše největší plusy i mínusy. Jakému zvířeti se nejvíce podobáte?

Horoskopy ovlivňují životy mnoha lidí, mohou upozornit na nepříznivá období či naopak vás připravit na výzvu, která přinese své ovoce. Tento indiánský odhalí vaši osobnost.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jak moc věříte na horoskopy? Ne vždy to samozřejmě vyjde a sedí to na každého, ale ve většině případů máte šanci se dozvědět zajímavé informace. V tomto konkrétním horoskopu zjistíte, jaký je váš symbol dle data narození a co to o vás může všechno vypovědět.

Sokol je první jarní znamení

Lidé narozeni v rozmezí 20. 3. – 19. 4. se řadí do indiánského znamení Sokol. Jsou stejně jako tento pták bystří a mají tendence být k lidem otevření. I složitější problémy dokážou vyřešit během chvilky a to hlavně díky jejich cílevědomosti. Občas ale mají tendenci snažit se dělat vše naráz a pak jim dojde energie. Zároveň se občas chovají arogantně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lidé ve znamení Bobra jsou čestní

Lidé narozeni v rozmezí 20. 4. – 20. 5. se řadí do indiánského znamení Bobr. Vyznačují se hlavně tím, že ví přesně, co si mohou dovolit. Nikdy se nehrnou po hlavě do předem nepromyšlených akcí, raději se k cíli tvrdě propracují. Cokoliv, o čem si řeknou, že by chtěli dokázat, se jim také jednoho dne splní. Mají rádi stolní hry a vaření, druhým okolo sebe nikdy nelžou a ve svém životě hledají hlavně klid a mír.

Jeleni jednoduše milují být svobodní

Lidé narozeni v rozmezí 21. 5. – 20. 6. se řadí do indiánského znamení Jelen. Tito lidé jsou v některých věcech učiněným opakem znamení Bobra. Jsou totiž kreativní a tak trochu jako utržení ze řetězu. Milují riskování a na hazard těžko odpovídají ne, ať už se jedná o cokoliv. Jejich zájmy jsou různé, jsou totiž rádi všestranní a zkouší vše, co je zrovna napadne. Sednou si dobře i s úplně cizími lidmi.

iZdroj fotografie: Unsplash

Datlové se nechávají vést srdcem

Lidé narozeni v rozmezí 21. 6. – 21. 7. se řadí do indiánského znamení Datel. Tito lidé rozhodně nejsou založeni materiálně. Je jim jedno, kolik kdo co vlastní a jakou mají oni samotní či někdo jiný pracovní pozici. Celý svůj život se nechávají vést svým srdcem a pocity. Nejdůležitější pro ně je, aby měli svou rodinu pohromadě. V rozhodování vždy vedou emoce.

Lososové dokážou vplout do každé společnosti

Lidé narozeni v rozmezí 22. 7. – 21. 8. se řadí do indiánského znamení Losos. Většinou bývají hodně stateční, laskaví a druhým by dali mnohé. Dokáží vyjádřit emoce naplno a jsou ideálními adepty na to, aby se stali vůdci. Vždy mají dobrou náladu a tu šíří mezi ostatní, díky čemuž si je každý ihned oblíbí. Jediná nevýhoda je ta, že jim sláva rychle stoupá do hlavy.

iZdroj fotografie: Unsplash

Medvědi jsou vždy na vše připravení

Lidé narozeni v rozmezí 22. 8. – 21. 9. se řadí do indiánského znamení Medvěd. Jsou velmi pracovití a dokud nemají svědomitě hotovo, nechystají se dělat něco jiného. Vždy svému okolí pomohou a jsou hodně přizpůsobiví. Jsou důvěřiví, ale zároveň mají tendenci být pedantští a kritičtí na své blízké a známé.

Havrani jsou velice empatické osobnosti

Lidé narozeni v rozmezí 22. 9. – 22. 10. se řadí do indiánského znamení Havran. Vždy berou ohledy na to, jak se druzí cítí a jaké mají zájmy a představy. Vždy jednají spravedlivě, ale přesto diplomaticky, nenechávají se jen tak unášet svými emocemi. Velmi jednoduše se přizpůsobují druhým a umí být dobrými přáteli. Jen se snaží tak moc vyhnout konfliktům, že kvůli tomu upozaďují své názory a přání.

iZdroj fotografie: Unsplash

Hadi někdy dokáží být zákeřní

Lidé narozeni v rozmezí 23. 10. – 22. 11. se řadí do indiánského znamení Had. Je pro ně důležité vždy dosáhnout toho, co zrovna chtějí, nehledě na jejich okolí. Pohání je vnitřní oheň a vášeň, které v sobě mistrně skrývají. Nikdy se nenechají jen tak někým ovlivnit, na druhou stranu jim samotným jde manipulace více než dobře. Umí totiž prohlédnout až do duše člověka.

Lidé ve znamení Sovy jsou moudří

Lidé narozeni v rozmezí 23. 11. – 21. 12. se řadí do indiánského znamení Sova. Nejraději by poznali celý svět a dělají vše proto, aby si to vyplnili. Nenechají se jen tak někým omezovat a dělá jim problém, když nemají nastavený nějaký cíl, kterého by mohli dosáhnout. Jsou zobrazením chytrosti a vědění. Vždy se snaží být optimističtí a mají víru v lepší svět. Jen jsou rádi hádaví.

iZdroj fotografie: Unsplash

Husy se tvrdé práce nebojí

Lidé narozeni v rozmezí 22. 12. – 19. 1. se řadí do indiánského znamení Husa. Dá se na ně vždy spolehnout, nikdy nikoho nenechají na holičkách. Vždy se snaží všeho dosáhnout poctivou prací i přesto, že postupují třeba jen po malých krůčcích. O všem přemýšlí dopředu a jsou velice vyrovnanými osobnostmi. Mají velmi silné morální zásady a jsou hodně přísní na své okolí.

Vydry jsou od přírody hodně zvědavé

Lidé narozeni v rozmezí 20. 1. – 18. 2. se řadí do indiánského znamení Vydra. Milují neustále změny a rozhodně je neužije na „nudný“ a stereotypní život, potřebují cítit vzrušení. Jsou to otevřené osobnosti, které zajímá všechno okolo nich, nic nenechají jen tak. Vždy se snaží pomoci těm slabším a nesnáší, když nad nimi má někdo nadvládu, proto se také nehodí do školského systému.

iZdroj fotografie: Unsplash

Vlci jsou překvapivě citlivé osobnosti

Lidé narozeni v rozmezí 19. 2. – 20. 3. se řadí do indiánského znamení Vlk. I přesto, že vypadají tvrdě a nepropustně, jsou velmi citově založeni a je dost jednoduché je zranit. Jsou hodně soucitní a vždy svým blízkým pomohou, když je potřeba, nedělá jim problém zabojovat a pustit se do nelehkých úkolů. Mají rádi společnost, ale přeci jen se drží i přísloví „vlk samotář“.

Jaké je vaše indiánské znamení?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat