Za klavír na vlakovém nádraží usedli 3 muži. Ihned se kolem nich sešel dav, který je nadšeně sledoval

Trojice nadaných hudebníků se rozhodla, že zkrátí desítkám cestujících čekání na vlak na rušném nádraží. Připravili si pro ně opravdu skvělé vystoupení.

piano i Zdroj fotografie: iStock
                   

V ranním shonu se často může stát, že lidé pořádně ani nevnímají, co se kolem nich děje. Trojice mužů z Anglie dostala chuť to změnit. Vydali se na rušné městské nádraží, aby nejen pracujícím lidem zkrátili dlouhou chvíli během čekání na vlak. Přichystali jim překvapení v podobě úžasného hudebního vystoupení.

Šlo o známé hudebníky

Klavírista Theophil Martins nedávno přidal na svůj účet na sociální síti video, na kterém on a jeho kolegové hrají na klavír na londýnském nádraží St. Pancras. Přidali se k němu ještě další dva talentovaní hudebníci – Camden Stewart a Jared Nandra, kteří jsou také populární například na Instagramu, kde sdílí svou hudbu. Tentokrát šlo o výjimečný počin.

Hudba má neuvěřitelnou sílu

Tato trojice si je vědomá ohromné síly, kterou hudba má. Vědí, že správně zvolená hudba má moc léčit a sbližovat lidi, a toho také chtěli využít. Ať už jste smutní, zamilovaní nebo šťastní, písně dokážou podtrhnout vaši náladu a navodit nezaměnitelnou atmosféru. Mnoho lidí však nemá čas se ani na chvilku zastavit a vnímat, co se kolem nich děje, a to chtěli hudebníci změnit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Veselé hudební číslo všechny zaujalo

Theophil, Jared a Camden se sešli okolo klavíru, který je umístěn v prostorách nádraží, a první jmenovaný začal hrát veselou melodii. Jeho přátelé stáli opodál a do rytmu hudby tleskali. Postupně si začali všímat, že se mnoho lidí zastavuje, aby se zaposlouchali do melodie, a to je ještě více utvrdilo v tom, že to, co dělají, má skutečně smysl.

Lidé měli nutkání tancovat

Postupně se ke klavíru dostali všichni tři muži a začali hrát společně. Tempo se zrychlovalo a mnoho lidí začalo klepat nohou do rytmu nebo se pohupovat. Okolo klavíru se shromáždil hlouček posluchačů, kteří po skončení písně děkovali všem hudebníkům za to, jak jim zpříjemnili ráno a čekání na vlak. Všichni z tria byli nadšení, jelikož přesně to byl jejich cíl.

Jak byste reagovali, kdybyste po cestě do práce potkali tyto muže?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články