Tato 14letá dívka se narodila bez rukou. O to úžasnější je podívaná, jak válí ve hře na klavír

Dívka, která se narodila bez paží a bez stehenních kostí, ukázala, že i přes tento handicap se nevzdala a teď hraje na klavír.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Dívka jménem Alberta ‚Lorelai‘ Mosnegutu je odmalička bez rukou a také stehenních kostí. Rozhodně to však není člověk, který by se jen litoval. Už jako dítě se chtěla věnovat hře na klavír, ale nikdo nedokázal vymyslet způsob, jakým by to šlo. Ona to ale nevzdávala a jednoho dne se přihlásila do talentové soutěže, kde každému vytřela zrak, dokonce i porotcům. Podívejte se sami.

Na klavír hraje nohama

Alberta vystupuje pod uměleckým jménem „Lorelai“ a narodila se s velmi těžkým postižením. Nevyvíjely se jí paže ani stehenní kosti. Když tedy dorazila na pódium v talentové soutěži a řekla, že bude zpívat a hrát na klavír, nikdo to nechápal. Jeden z porotců se dokonce zeptal na to, jak bude ve svém stavu hrát na klavír.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lorelai mu na to však jednoduše odpověděla, že bude hrát svýma nohama. Poté už jí nic nebránilo v tom, aby ukázala svůj um. Její první vystoupení v talentové soutěži všechny dojalo, diváci dokonce tleskali ve stoje. Od jednoho z porotců dostala zlatý bzučák, což jí zajistilo postup do živých vystoupení. Lorelai dokázala celou tuto soutěž vyhrát.

Je to velmi pozitivní dívka

Když se Alberta narodila, lékaři si mysleli, že nepřežije více než pár dní. Její rodina ji kvůli tomu opustila. Nakonec dívku zachránila žena jménem Veronica Parvulescu, která se o ni starala a podporovala ji ve zpěvu a hře na klavír. Už v pouhých 14 letech dosáhla Alberta obrovského uznání za svůj talent, díky čemuž získala pozitivní pohled na život. Ona sama je na sebe také velmi pyšná.

Jak se vám líbí vystoupení této dívky?

Zdroj: TheGuardian

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce